Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Most már én is kíváncsi...

Most már én is kíváncsi vagyok! Szűz nő-Bika aszcendens-Nyilas holddal? Párom az Skorpió-Szűz aszcendensel-Vízöntő holddal? Nyilván nem ezen múlik a kapcsolatunk de tök érdekes szerintem. 😃

Figyelt kérdés
2020. okt. 29. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:
A Skorpió képes a szemérmes Szűz fantáziáját megmozgatni, s olyan szenvedélyes kapcsolat alakul ki közöttük, amilyet a közvetlen környezetük fel sem tételez róluk. Kifelé továbbra is mértéktartóak, társaságban még a szemük sem villan össze bizalmasan, sokan nem is hiszik, hogy közük van egymáshoz. A nyugalom érdekében a Szűz szemet huny a Skorpió ballépései fölött. (Viszont azért iszonyú patáliát csap, ha a párja sáros cipővel lép a frissen felmosott konyhakőre, vagy ha a kávéscsészét nem a helyére teszi.) A Szűz szorgalma, egyszerűsége vonzó a Skorpió számára, és ha van elég türelme ahhoz, hogy feloldja kedvese gátlásait, akkor igencsak elámul, milyen erotikus szerelmi partnert talált személyében. S ha múlóban a szenvedély, akkor mély barátsággá alakul a kapcsolatuk, és mindenben számíthatnak egymásra.
2020. okt. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!