Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak meg rák tényleg ellentétei...

Bak meg rák tényleg ellentétei egymásnak? Van itt olyan aki hosszú évek óta együtt vannak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 15. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Én láttam spiri körben a kettőt együtt (bár nem párkapcsolatban inkább baráti kapcsolat volt).

A rák full spiri volt, a bak meg inkább ateista. Poén volt, ha ez került a témába, öröm volt hallgatni őket.

Ezen kívül más különbséget nem láttam, sem viselkedésben sem mondandóban, lexikából ugyan annyit tudtak.

2020. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én rák nő vagyok és 5 évig bak férfivel voltam együtt.
2020. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
62%
Én bak nő vagyok és van egy rák barátnőm. Igaz mi csak barátok vagyunk de már lassan 10 éve. Nagyon sok mindenben hasonlítunk. Viszont amit az első válaszoló írt az nálunk fordítva van. Én eléggé vallásos vagyok a rák barátnőm meg annyira nem.
2020. nov. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha párkapcsolatra gondolsz, akkor 11 év után most házasodtunk össze párommal, gyakorlatilag ez idő alatt nem volt veszekedésünk. Rák férfi-bak nő. De sztem nem csak a csillagjegyek a meghatározók.
2020. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tényleg ellentétei egymásnak, a körben szemben vannak. tulajdonképpen ebben az esetben igaz az a mondás, hogy az ellentétek vonzzák egymást.

[link]

2020. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Sziasztok!

13 évet éltünk le egymás mellett. Sosem veszekedtünk, más okok miatt lett vége a kapcsolatnak.

34F

2020. nov. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az exem rák volt. Jó volt vele nagyon. Voltak veszekedéseink.
2020. nov. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Bak vagyok, Rák holddal és aszcendenssel, elég ellentétes a személyiségem :D (Viszont nagyon kevés Rákot ismerek, nem tudok róluk így sokat mondani)
2020. nov. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!