Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » IKREK ferfiak! Milyenek...

IKREK ferfiak! Milyenek vagytok amiko szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
meseljetek tapasztalatokrol is
2010. aug. 10. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
megkérdezem az ikertesóm
2010. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
rendes valaszt.koszi:)
2010. aug. 10. 21:13
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
szívesen :)
2010. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
hát az ikrek nagyon hajlamosak csalfaságra, bár azt nem tudom, hogy ha szerelmesek lesznek akkor is csinálják-e
2010. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

az ikrekekek milyenek mikor szerelmesek?

gondolom egyforámák mint máskor!



am nem tudom

2010. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

az exem ikrek, túl ragaszkodó, féltékeny, kifejezetten idegesítő típus. és 3 évvel a szakításunk után sem hajlandó mással ismerkedni, még mindig én kellenék. ha a többi ikrek is ilyen akkor menekülj.

bár jó tulajdonság hogy hűséges... ennyi.

2010. aug. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jelenlegi barátom ikrek:) Ilyen: gondoskodó, odaadó, mindent meg lehet tárgyalni vele, szenvedélyes és nem veti meg a testiséget, hogy egész finoman fogalmazzak:D Ja, és végre egy ember, aki preferálja, ha egy lány igen fürge észjárású és vicces természetű:D - Eddigi tapasztalataim alapján felettébb ritka tulajdonságként jelentkezik ez a férfiakban:) Van úgy, hogy megmakacsolja magát, de akkor is nagyon könnyen vissza lehet terelni a kedélyállapotát vidámabb mederbe:) Amikor halálosan szerelmes (mint most :P), akkor kissé olvatagon beszél, némileg meglassul és a hangja valahogy mélyebb színt üt meg - sokkkkal férfiasabbá válik egyébként:D
2010. aug. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
az en parom is ikrek es gyakran kerulunk olyan helyzetbe hogy feltekenykedik,pedig nincs ra oka mert nekem is vannak fiu barataim de ezmiatt akadt egyszer egy kissebb vitank is.es tenyleg olyan a termeszetuk hogy neha ugy viselkednek mintha nem erdekelne a dolog,kozben meg erdekli?
2010. aug. 11. 10:19
 9/13 A kérdező kommentje:
a'm mindnekinek koszonom valaszait :)
2010. aug. 11. 10:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon pókerarcok tudnak lenni:D Volt olyan nálunk, hogy csak később derült ki, hogy piszkálta a gondolatait, amikor beszélgettem egy másik sráccal, de abban a pillanatban ezt remekül titkolta:D
2010. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!