Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Itteni Skorpió férfiak nektek...

Itteni Skorpió férfiak nektek milyen jegyű párotok van?

Figyelt kérdés
Mit szerettek bennük?
2020. nov. 23. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
A férjem skorpió, én oroszlán vagyok.
2020. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Skorpió ő is. Minden szeretek benne.
2020. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 aldiss ***** válasza:
Én skorpió vagyok szűz aszcendenssel, a feleségem vízöntő, vízöntő aszcendenssel.
2020. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 és jól kijottok? :) azt mondják ez a páros kemény dió :)
2020. nov. 23. 18:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Ikrek. Kb mindent szeretek benne, a szarkasztikus humorát, hogy mennyire tud lelkesedni dolgokért. Szinte számomra ő maga a tökéletesség, néhány dolog van, amit nem szeretek benne, de az is csak alkalomadtán pl: gyerekesség, sunnyogás
2020. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 aldiss ***** válasza:
Remekül kijövünk, persze kell hozzá folyamatos kommunikáció, rengeteg tolerancia és még több humorérzék mindkét részről. Imádom benne, hogy egy igazi szétszórt művészlélek, aki bár mindig mindent széthagy maga után (pl. festékes ecsetek beáztatva a kádban, ékszer gyöngyök az ágyban), de nevetve tolerálja hülyeségeimet. Sokat tanultunk egymástól az elmúlt 15 évben, én lazább lettem, ő összeszedettebb. Azt hiszem erre mondják, hogy "folt a zsákját".
2020. nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Angel3000 ***** válasza:
Szia, - skorpió ferfi nyilas nô! Jól meg vannak! Nèha az egyik fèlnek engedni kell, mert kûlônben veszekedès lesz folyton.
2020. nov. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A feleségem halak immár 15 éve együtt vagyunk.

Imádom hogy mindenben számíthatok rá, őszinte jó szívű, szexi,szép, 1 igazi álmodozó.

Szerintem jól ki egészítjük egymást.

2020. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik :)
2020. dec. 2. 13:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a durva hogy most jöttem rá, itt nézelődve, hogy minden komoly kapcsolatom, halak, rák vagy skorpió volt, anélkül hogy különösképpen hinnék a csillagjegyekben.
2020. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!