Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió fiúk milyen jegyű...

Skorpió fiúk milyen jegyű lánnyal volt eddig a legjobb a szex nektek?

Figyelt kérdés

Illetve milyen legyen a nő a szexben? Sok elvarasotok van? Elképzelhető, hogyha nem volt olyan jó vele elsőnek akkor már nem is keresitek a lányt többet?


Van egy rossz tapasztalatom... Egy skori fiúval vesztettem el. És hát szűz letemhez képest nem voltam rossz szerintem. Csak kicsit feszengetem még és a pasi mindent ki akart próbálni velem 1 éjjel alatt, tabu nem volt. Mondtam neki, hogy fáradt vagyok nem megy tovább, de nem érdekelte és vagy negyedjere is rám mászott. Úgy éreztem nagyon sok elvarasa van és nem felelek meg pedig nagyon igyekeztem. Tény, hogy biztos volt már durvább szexben is része. De én elsőre jobban igényeltem volna, ha nem a durvulason van a hangsúly. Ő meg pofozott szexben.. Jó nem durván de akkor is. Szetcsapta a seggem, finoman folytogatott. Oké.. Értem én hogy a skorpió pasik elég mocskosan szeretik a szexet. De azért egy szűz lányra tekintettel kellett volna legyen.


Most úgy érzem luzernek könyvelt el. Azóta nem is keresett. Biztos talált magának olyan lányt, aki minden téren kielegiti.


Én meg most benanak érzem magam.. Pedig csináltam mindent.. Oral, 69, nemtom hány póz, harapás.. Szeretem én is ezeket de idővel. Na mostmar mind1.


Rák nő voltam


2020. nov. 23. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
2020. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ikrekkel
2020. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát van egy "férfi", aki tekintet nélkül a te érzéseidre, igényeidre használta a tested a saját korcs vágyai kiélésére, ráadásul az első volt neked, nyilvánvalóan nem érdekelte mi jó neked, és hiányolod?
2020. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval úgy vesztetted el a szüzességed ahogy nem esett jól (és amit nem akarsz az nemhogy szűzként hanem, mint tapasztalt emberként sem helyes!), nem voltál felkészülve meg igazából nem is akartad (hiszen ha ezek meglettek volna nem feszengtél volna).

Ezt ott cseszted el, hogy már az első olyan mozdulatnál nem szóltál elég erélyesen, ami nem tetszett. Fogadjunk a "srác" meg azt mondta, hogy "nyugi, majd jó lesz".

Vagyis hagytad, hogy "megerőszakoljon" és még te is megerőszakoltad magad azért, hogy szeretve legyél...


És ezek után még magadat hibáztatod, mert neki csak egy ürítés voltál (mert más esetbe figyelt volna rád). Kérlek mesélj még 😐

2020. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ikrekkel volt a legjobb, változatos és bármiben benne van.

Viszont ez a srác egy érzéketlen barom, örülj inkább neki, hogy nem keres.

2020. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Basszus most komolyan összejöttél egy állattal, csak mert ő skorpió?


Már ne is haragudj, de hülye vagy. Legközelebb az embert magát ismerd meg és utána tedd szét a lábad...

2020. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Skorpió csajjal volt a legjobb.

5 nek teljesen igaza van a sráccal kapcsolatban.

Találj 1 olyan skorpiót aki szeret, garantáltan jobb élményben lesz részed.

2020. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilas csajjal volt a legjobb
2020. dec. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!