Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A legjobb barátnőm velem akar...

A legjobb barátnőm velem akar lakni, és skorpió a csillagjegye. Kicsit idegesít már, hogy folyton rám mászik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm már általános iskola óta velem akar lakni, és mindig hív telefonon. Ha azt mondom "nem tudom" akkor is hív. Olvastam valamelyik oldalon, hogy a skorpiók nagyon kitartanak amellett, hogy megvalósítsák a céljaikat. A barátnőm skorpió. Nem igazán hiszek a horoszkópban, de amiket leírnak a skorpiókról, azok közül minden igaz rá. Nem tudom mit tegyek, mert nem akarom megbántani se. Ismerem, és tudom, hogy ha nemet mondok, akkor se fog békén hagyni, vagy pedig kisebb "bosszút" áll. Mivel kiskoromban igent mondtam az összeköltözésre, ezért most se hagy. (kicsi voltam) Nem tudom mit csináljak. Az is eszembe jutott, hogy lehet, hogy meleg. De ez csak egy feltételezés. Mit tegyek? Egy vérbeli skorpióval van dolgom.

2016. febr. 26. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Te nagyon idióta.

Persze hogy igaz rá amit olvasol.

Képzeld, én bak vagyok, beleolvasok ebbe meg abba, meg az összes horoszkópba és mindegyiknél igaz rám pár dolog.

ah, lőjjenek le.. nehéz ilyen sok hülye között élni

2016. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Neki nincs élete?
2016. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menjen a pokolba, Lucifer majd vezeti :D
2016. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak a holdjegyem Skorpió, de rám is igaz minden, amit a Skorpiókról írnak. Érdekes, hogy én szeretek ráakaszkodni valakire, de azt nem birom elviselni, ha valaki esetleg rám akaszkodik. Bár én nem vagyok az a bosszúállós típus. A Skorpiók is csak emberek, közöld vele, hogy te nem szeretnéd, de óvatosan, tapintatosan. Ha mégis makacskodik, akkor se hagyd rád erőszakolja magát. A te életed, jogod van eldönteni, hogy kivel akarsz lakni.
2016. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Nekem skorpió az apám,aki a parazitizmust olyan szintre vitte és az életem ideiglenes tönkretételét,hogy rendőrségre kellett ellene mennem.Persze ő annyira nem szeretett adni,hogy mikor én szorultam a segítségére ráadásul olyan szituba,amit ő csinált nekem még az utcán sem vett észre.


A leggonoszabb tettet egy skorpió "barátnőtől" kaptam,aki havi szinten komoly pénzbeli segítséget kapott tőlem.Mikor én kértem keveset a hitel törlesztésemre azt mondta nincs,de közben mentek hozzá tőlem a megbízások és a milliomos férjétől rendes havi pénzt kap még,tudtam nagyon is nagy lábon él.


De neki,mikor én kértem persze nincs.


Nem szóltam neki,de én többet nem küldtem munkát,mert az volt a helyzet,hogy munkában én sokkal élelmesebb vagyok,hozzám jönnek a megbízások.Mire rájött nem elgondolkodott magán,hanem komolyan be akart tenni a párkapcsolatomnak.


De hasonló kisebb rossz a tapasztalatom van más skorpiókkal is és az a helyzet,hogy más jeggyel meg ilyen szélsőségesek nincsenek.


Amúgy az egyik legszívósabbnak találtam őket,megmondod neki nem,ez nem fog leszállni rólad,aztán nem fog élni hagyni téged.


A munkámban szoktam kisebb ajándékot,ált.bonbont kapni.

Most egy skorpiótól ráadásul iszonyatosan taszít ,kaptam egy használt meditációs Cd-t.Erre nem úgy,mint mások ad,aztán semmi különös,állandóan hivogat,mintha valami nagy szívességet tett volna nekem és fú, a lekötelezettje lennék.


Ő is skorpió tényleg mit is várhattam,nem ajándékot kapok némi tiszteletből,a megbízás végén,aztán "szevasz tavasz",mint másoknál,hanem rám akar akaszkodni és még én vagyok a lekötelezettje,mikor én voltam,aki a munkámat rendesen elvégeztem és el se akartam tőle fogadni,csak nem akartam megbántani...


Asztrológia ide vagy oda,én ezt a jegyet messze ívben kerülöm.

2016. febr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem tapintatosan mond meg neki hogy mit akarsz hiszen a de döntésed hogy kivel akarsz élni.Én amúgy skorpiò vagyok és rám nem nagyon illik amiket a skorpiòkròl ìrnak mivel ha nekem egyszer azt mondják hogy nem akkor nem nagyon erőltetem tovább.Én ilyan vagyok ,hogy senkinek se merek kritikákat mondani és hogyha kell akkor mindig segìtek másokon ezért is sok barátnőm van.De ezt mond csak záròjelben mondtam;)
2016. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!