Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrekkel összeillik a szűz?...

Ikrekkel összeillik a szűz? Szűzek/ikrek nektek van ebben tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

nem


az ikrek rendszerint képtelen megérteni és elviselni a szüzet


nyilván vannak kivételek

2020. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy szoros kapcsolatom így.

Mindent meg kell próbálni. Én nem bántam meg.

2020. nov. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szűz vagyok, van ikrek exem. 4 évig voltunk együtt, kezdem a jóval:

Intellektuálisan nagyon jól kijöttünk, nagyon sokat beszélgettünk, mindent meg tudtunk osztani egymással, mindketten érdeklődtünk a másik dolgai iránt és fél szavakból is megértettük egymást. Emellett mindketten folyton toltuk a másikat a céljai felé, nagyon jól tudtuk motiváni a másikat. A szex fantasztikus volt, a legmocskosabb oldalamat hozta elő, mindent bevállaltam vele, nagyon magas lángon égett a szexuális életünk, folyton szexeltünk és nagyon jókat.

És akkor jöjjön a rossz: folyamatosan csalt amikre szinte azonnal rájöttem és vártam a bizonyítékot, hogy szembesítsem de még annak láttán is képes volt a pofámba hazudni. A 4 év alatt szerintem nem volt hónap (lehet, hogy sokat mondok) amikor nem csalt volna meg. Rohadt türelmes és elnéző vagyok de utólag inkább egy idióta, az első után kellett volna kihajítanom de ragaszkodtam ahhoz ami viszont jó volt a kapcsolatban és rettegek a változásoktól ezért nagyon sokáig tűrtem.

Ezalatt a 4 év alatt pánikbeteg lettem, minden önbizalmam odaveszett és hamvaimból kellett magamat újraépítenem amikor vége lett, amikor is ő teljes hévvel gázolt át rajtam egy akkora görénységgel amit inkább le sem írok. Utólag belegondolva barátoknak kellett volna lennünk mert úgy szuper lett volna, de így ebben a formátumban nekem egy szenvedés volt ez a kapcsolat.

2020. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


Azért ikrek mert egyszerre két énjük van és ez a két én két életet él.


Az egyik beléd szerelmes a másik meg abba akibe éppen. (nem én találtam ki...)

2020. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt ikrek exem, kettő is.

Mindkettő megcsalt, és szemrebbenés nélkül az arcomba hazudott, amikor tudtam az igazságot, és szembesítettem, akkor is letagadta.

Bak szerelmem van jelenleg, vele minden tökéletes, még a kisebb viták ellenére is.

2020. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
42%
Nálunk pont fordítva volt. Exem szűz volt, én ikrek nő, engem ő csalt meg, hazudott sokáig majd mindent letagadott.
2021. febr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!