Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az állatoknál is ugyanúgy van...

Az állatoknál is ugyanúgy van a horoszkóp dolog mint az embereknél? Pl egy kutyának születésnapja szerint tegyük fel oroszlán a horoszkópja akkor illenek rá az oroszlán csillagjegy jellemzői stb?

Figyelt kérdés
Akik leszólják az asztrológiát ne is válaszoljanak..Nem is értem az olyanok egyáltalán mit keresnek ebben a kategóriában🤦

2020. dec. 9. 11:04
1 2
 1/12 kicsibarany ***** válasza:
100%

Ez alapján egy alomban minden kölyöknek ugyanolyannak kéne lennie. De nem így van.

Inkább a fajtán és a nevelésen múlik.

2020. dec. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak külön állathoroszkópok, pl. kutyákra.
2020. dec. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Bár nekem most cica van.

Őrá illik amit ír róla.

Van kutyás is.Ha van már kutyusos, akkor láthatod, hogy illik vagy sem.

Mielőtt hozzám került a cica megnéztem a horószkópját.Jó támpont volt, hogy mire számíthatok nagyjából.Hogy más mit gondol erről? Nem kérdeztem.

2020. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek😄 Erről még nem is hallottam
2020. dec. 9. 11:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Asztrológiailag analógiásan mindent be lehet sorolni, például egy harci kutya nyilván Mars analógia lesz, tehát Kos-Skorpió jellegű.
2020. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Grimfox ***** válasza:
55%
Nem. Az állatok személyisége, és tudatossága eltér az emberétől. Mivel az asztrológia elméletileg ezekre hat, és ezeken keresztül hat, az állatokon más hatása van, mint az embereken. Emellett azt is vedd figyelembe, hogy az állatoknak kötött szaporodási időszakaik vannak. 2, maximum 3 alom születik egy évben pl a kutyáknál, és macskáknál, és ezek nagyjából egy időben jönnek világra. Tavasszal, és nyár közepén a leggyakoribbak. Ez azt jelentené, hogy az állatok között csak bizonyos jegyek léteznek, más jegyek egyáltalán. Például téli jegyek nincsenek állatoknál, mert nagyon kevés faj utódlása történik télen. Ebbe a kategóriába sorolható a medve, ami a téli álom alatt hozza világra a bocsait. Ez azt jelenti, hogy a medvék esetén egy, maximum két jegy lehetséges. Ettől függetlenül, még az azonos alomból származó állatok is különbözőek. Gyakran ég és föld jelleggel. Rájuk más hatások érvényesek, mint az emberekre.
2020. dec. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
#6. Az asztrológia nem hat semmire, az csak a vonatkoztatási rendszer.Pont ezzel a gyakori tévhittel támadnak gyakran a szkeptikusok, holott szó sincs róla...
2020. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Grimfox ***** válasza:
Akkor az állatokra nem fejlesztették ki ezt a vonatkoztatási rendszert. Illetve rájuk alkalmasat.
2020. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mivel emberek használják, így nyilván, viszont mint mondtam, az állatoknak is megvan a besorolása.Személyes vonatkozásban a radixban a hatodik ház, és annak ura árulkodik a háziállatokról, az azokhoz való hozzá állásról.
2020. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Grimfox ***** válasza:
Ha megpróbálnánk egy vonatkoztatási rendszert alkotni az állatokra, ami az ő "szemszögükből" érvényes, akkor esetleg a holdfázist, születési helyet, és almoknál a születési sorrendet lehetne talán figyelembe venni? Meg esetleg a napszakot? Nem vagyok jó a számolós dolgokban, de érdekesnek tűnik egy vonatkoztatási rendszer kialakítása, kitapasztalása.
2020. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!