Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nekem Skorpió a jegyem,...

Nekem Skorpió a jegyem, melyik jegy illik hozzám?

Figyelt kérdés
Egyik oldalon azt mondják hogy a Halak akivel össze tartozok ,egy másikon pedig azt hogy a nyilas jegyű nő illik hozzám,most vajon melyik az igaz?pl a Skorpió elméletileg Víz elemű, de egyáltalán nem vagyok nyugodt mint a víz inkább kegyetlenűl pusztító hangulatom van mint a perzselő tűz ha fel dühítenek, most melyik lehet az igaz inkább Halak jegyű párt keressek magamnak vagy Nyilas?

2020. dec. 14. 01:02
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

Teljesen igaza van a hetesnek, Skorpió vagyok és a nyilas párommal majdnem megöltük egymást. Nem érezte azt a lelkiséget amire én vágytam és ami a skorpiót jellemzi.

Azóta megtaláltam a szerelmet egy rák oldalán, akinek a vállán kisírhatom magam akkor is, ha nem tudom, miért sírok. A skorpiókhoz türelem kell, de szerintem egy szerethető jegy, bárki bármit mond rólunk! :)

2020. dec. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt az újjabb választ , én nem tudom hogy miért elméletileg a Halakat mondja mindenki és van is egy halak jegyű lány aki nekem tetszik de viszont felém nagyon vissza utasító, és van egy Nyilas lány akivel nagyon kijövünk és eggyütt is akarnánk lenni csak hát neki van barátja és hűséges hozzá az a lány .
2020. dec. 17. 01:14
 13/17 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Csakis egy Nyilas csillagjegyû illik hozzád! Minden jót!
2020. dec. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2020. dec. 21. 00:44
 15/17 anonim ***** válasza:

Halakat semmikèpp se.

Eleinte az összhang nagyon jô, de a Halak nagy rèsze vagy màrtîr ( ès akkor tökèletes làbtörlôd lesz, akitôl azt fogod hallgatni mindig hogy tönkretetted az èletèt) vagy pedig kihasznàl a gyengesèg àlcàja mögött, aztàn lelèp egy màsk pasival.

Aki illik egy Skorpiôhoz : Bika , Ràk

2020. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Huha úgy látom tapasztalat ból beszélsz.
2020. dec. 21. 23:06
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2020. dec. 21. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!