Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nőhöz milyen csillagje...

Vízöntő nőhöz milyen csillagjegy illik? 🤔 csak NaGyOn érdkelne, az a helyzet, mert én is az vagyok

Figyelt kérdés

Amugy pont itt lehet jelentkezni👇

(igaz,hogy skorpiókkal jól kijövünk? 👀)

17/L



2020. júl. 15. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Az az ember amelyiket nem irritálja, hogy a vízöntő nő számító, mindenkinél különbnek képzeli magát és csak azzal áll szóba aki királynőként kezeli és mindent a segge alá tesz.
2020. júl. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Olvastam egy statisztikát amiben kiderült, hogy nem befolyásolja a csillagjegy a kapcsolatokat. Ugye az ember gyakorlással meg tudja a személyiségét változtatni, ha elhiszed amit a csillagjegyed ír rólad akkor elkezdessz aszerint élni, egy idő után azzá is válhatsz, ez így működik, de nem hinném, hogy az embereket be lehet skatujázni 12 típusba. Nyilván érdekes lehet olvasgatni a horoszkópot meg ilyenek. Azt tanácsolm, hogy ez ne legyen több neked, mint unaloműzés, mert nem éri meg.
2020. júl. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem olyat keress, aki győzi feltörölni a padlóról a sok vizet, amit kiöntesz :)
2020. júl. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 Tapasztalat?:D de amúgy van benne valami:)


#2 Aranyos! Köszönöm^^


#3...Már vártam:D

2020. júl. 16. 09:19
 5/14 anonim válasza:
26%

Minden jegyben van valami jó, nekem a szűzzel van tapasztalatom és sosem értettük egymást, hiába vonzódtunk nagyon.

(nem a napjegy számít a kapcsolatban, érzelmekben, hanem a vénusz jegy egyébként is)

2020. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Egy vízöntő - kos párost ismerek 18 éve együtt.
2020. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

A nyugati asztrológia szerint a mérleg, ikrek a legjobb hozzá.



A keleti szerint :


Január - kb. február 6. született vízöntőhöz illik :


- bika (május 6. -)

- ikrek (május - június 6.)

- oroszlán (augusztus 6. -)

- szűz (augusztusi és szeptemberi is)

- mérleg (szeptember - október 6.)

- nyilas (december 6. -)



Február 6. után született vízöntőhöz :


- ikrek (június 6. -)

- rák (június - július 6.)

- mérleg (október 6. -)

- skorpió (októberi és novemberi is)

- nyilas (november - december 6.)



Természetesen a napjegy önmagában nem elég. Egy kiragadott adat alapján nem lehet biztosat mondani.

2020. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Ja és


Lehagytam a januári vízöntőhöz a márciusi halak és kost.

2020. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Uhh, köszönöm szépen, ez nagyon hasznos volt^^

Az még úgy érdekelne(nem tudom valaki tudja-e🤷🏽‍♀️), de pl az aszcendenst hogyan lehet kiszámítani? Tudtok olyan oldalt, ami valós eredményt közöl? Eddig mindegyik mást mondott..🤔

2020. júl. 16. 16:36
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

KOS <3

Egy Vízöntő nő.

2020. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!