Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek melyik úgymond a...

Szerintetek melyik úgymond a legjobb horoszkóp jegy a felsoroltak közül és miért?

Figyelt kérdés

Szűz, Mérleg, Skorpió, Nyilas?


Hülyeség lehet..., de baba tervezésben vagyunk és az első is egyből összejött, és halak lett, ahogy akartam. Csak jó tapasztalataim voltak ezzel a jeggyel kapcsolatban, így számított, hogy az legyen.


Köszönöm az értelmes válaszokat!



2020. dec. 17. 21:43
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
70%

Te és a párod melyik csillagjeggyel jön ki jól?

Mérleg bájos,szófogadó,de elég visszahúzódó.Néha látszólagos ok nélkül hiszti.

Nagyon szorgalmas jó tanuló.

Nem szereti a hangos beszédet, veszekedést.

2020. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
53%

Egyértelmű , hogy mérleg.

Nyilast hanyagolnám, főleg a novemberieket.

Skorpió csak fiúba jó, bár elég unalmasak.

Lányba hanyagolnám.

Szűz nem rossz, viszont annyira nem jövök ki jól velük.


SZÓVAL MÉRLEG


üdv egy Halak

2020. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
80%

Nyilas élénk, igazi csibész.

Folyton kíváncsi,sokat beszél

humoros.Nagyon pozitív beállítottságú.Nagy a mozgás igénye.Sok minden érdekli,de nem kitartó.Hamar ráun dolgokra.Sok baráttal, csapatban jól érzi magát.

2020. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
57%

Olvastam amit a Halak írt.

Ő vizjegyű,szimpi neki a levegő mérleg.

Úgy tűnik testvér kapcsolat szempontjából mérleg a nyerő.

Mondjuk a skórpiónak az emberi kapcsolatai elég nehezek a természete miatt.Nagyon jószándékú jó szívű, csak sok.

És sajnos mindig faképnél hagyják.

2020. dec. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
40%

Haha, még hogy a Halak jó :D

Nyilas vagyok, a legoptimistább csillagjegy. Mégis ha egy Halakkal beszélek, kedvem támad felvágni az ereimet. Még ilyen pesszimista, mindenben csak a rosszat kereső jegy nincs a világon. Ha gyereket akarnék, akkor 9 hónappal a Halak jegy előtt nem is dugnék, nehogy az legyen szerencsétlen.

Nyilas és Skorpió. Ezek a legjobbak.

A Mérleg egy döntésképtelen béna, a Szűz meg egy anyagias robot, ha nő akkor hidegszívű prosti lesz belőle, ha férfi, akkor nőkön áttipró lator, aki még le is húzza őket anyagilag. Érzelmei nincsenek, csak az anyagiakat lesi.

2020. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Én is a mérlegre hajlok. :) Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. dec. 17. 22:34
 7/39 anonim ***** válasza:
79%

Merleg.

Szuzeket ismerek, nem is egyet. Az eg mentsen meg mindenkit az okoskodasaiktol. :D

2020. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
89%

Ötös kicsit komolyan veszi, mintha csak 100% lenne, annyira lenez embereket a csillagjegyuk alapjan. Parom halak, es mindig is pozitiv volt, soha semmi miatt nem aggodik, mindenre talal megoldast. :) Itt a kiveteled. A merleg ocsem pedig egyaltalan nem donteskeptelen bena, tudja mit akar az elettol. Kivetel ketto.

Szerintem kerdezo ezek alapjan nyilas gyereked ne legyen, mert ha igaz ez a horoszkopos dolog, egy ilyen rosszindulatu p*csfej gyereked lesz, mint ez a kommentelo.

2020. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok, nyolcaska, remekül jellemezted magad :) A szidalmazást a hozzád hasonlóktól bóknak veszem, mivel tudom, miről szól. Nagyon más vagyok, mint te, amit érzékelsz is, csak nem tudod hova tenni, mert túl alacsonyan vagy. :)
2020. dec. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
88%

9#

Igen, nagyon más vagy. Merhetetlenul nagy egoval rendelkezel, de úgy kb ennyiben kulonbozol masoktol. :) Igazad van, maradok is inkabb alacsonyan, inkabb, mint hogy olyan legyek mint te. Az ilyen embereket lokik a szornyek ele elsonek a filmekben, hogy a tobbi eltudjon menekulni. 😘

2020. dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!