Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg pasi - halak lány:...

Mérleg pasi - halak lány: működhet a dolog?

Figyelt kérdés
Ugye a halak csillagjegyű emberek általában érzelmesebbek, a mérleg meg... Kérdés, hogy érdemes-e belevágni már az elején, ha benne van a pakliban, hogy nem illenek össze?
2020. dec. 20. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Kérdés, mennyire intelligens a másik. Ha kettőnél több agysejtje van, már nem illeték osdze.

Bár szerintem a horoszkópos kérdés ihletett erre a troll kérdésre.

2020. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tényleg hiszek a horoszkópban. Meggyőződésem szerint ebből meg lehet jósolni az emberek viselkedését.


Egyesek azzal érvelnek, hogy általános dolgokat ír, ez azonban nem igaz, mert pl. a bak vagy az oroszlánok leírásai rám nem illenek, a magamé viszont igen. És ezt látom mások életében is.


Aki nem hisz benne, az légyszíves ne írjon.


Köszönöm szépen.

2020. dec. 20. 10:49
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
A kristálygömb megmondja. Próbáld azt.
2020. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
61%

Ha ilyen ostobán állsz hozzá akkor nem.


(Teljesen baromság az egész ezotéria.)

2020. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
34%
Én is halak nő vagyok, és szűz a párom, a horoszkóp szerint nem a legjobb választás, mi mégis jól kiegeszitjuk egymást 😊
2020. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5


Sosem voltak olyan problémák, amik miatt veszélybe került volna a kapcsolat?

2020. dec. 20. 10:54
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát, mérleg csávóként mondom, kérdőjelesen, és nem hosszutávon. Volt egy angol halak nőm, akivel egy évig működött, döcögve. Aztán a gyerekem anyja...vele 2.5 évig, néhány egészen rettenes jelenettel. Oroszlán csajt keress. Én összesen majd 20 évig voltam oroszlán csajokkal.
2020. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"a bak vagy az oroszlánok leírásai rám nem illenek, a magamé viszont igen. "


Tudod, ez a véletlen egybeesés, és az a jelenség, hogy amiben hinni akar az ember, arra "bizonyítékot" keres, és annak látja a dolgokat, amilyenek nem is. Fogadjunk, bármilyen horoszkópot elhinnél és igaznak látnál, ha elég sok jót ír rólad és azt mondják, hogy az a tied.


Mellesleg rám meg nagyrészt nem illik.

2020. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Sosem voltak olyan problémák, amik miatt veszélybe került volna a kapcsolat?"


Persze, biztos a horoszkóp az oka.

Amúgy az ilyen sötét, agyi nulla dolgokkal menj az ezo rovatba, ott vannak ez ezek.

2020. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

5-ös vagyok, hát vannak kisebb dolgok, mivel én nagyon érzelmi síkon mozgok, ő pedig enyhén szólva is racionális... De néha ő terit észhez engem, néha pedig én őt 😊

Nincs olyan ami konkrétan veszélyeztetné a kapcsolatunkat, mert imádjuk egymást, és megtanultuk hogyan fogadjuk el a másik dilijet.

2020. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!