Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek működhet egy...

Szerintetek működhet egy párkapcsolat halak nő és mérleg férfi között?

Figyelt kérdés
Csak az válaszoljon aki ért és hisz az asztrológiában köszönöm.

2018. márc. 6. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mérleg vagyok (nő), párom hal...működhet..az attól is függ, hogy kinek mi az aljegye stb... alapvetően a mérlegek mindegyik jeggyel kidűlőznek
2018. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, csak egy dologra figyelj: a mérlegekben megvan egyfajta megfelelési kényszer mindenki felé, ami alapvetően nem lenne rossz, viszont emiatt halálra stresszelik magukat. Amint azt érzed, hogy a te rovásodra akar másoknak megfelelni, vagy az emiatti stresszt rajtad vezeti le, azonnal lépj ki ebből a kapcsolaból, mielőtt lelkileg teljesen megnyomorít.
2018. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És nem lehet valamit csinálni hogy csak nekem akarjon meg felelni?
2018. márc. 6. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lelkiismereted, ezt nem akarod. (kommentre)
2018. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Senki sem 100% halak, vagy mérleg, vagy bármi más. Mindenkiben keveredik egy csomó tulajdonság. Én megértem, hogy érdekel ez a dolog, de légy egy kicsit intuitívabb. Próbáld megismerni a másik embert ahelyett, hogy vadidegenek válaszát várod.

Csak egy példa: ha itt valaki lebeszél róla, közben meg életed párja, akkor mi van? Elszalasztanád?

2018. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 yakumo18 válasza:

Halak nő vagyok, Mérleg férfival ismerkedem.

Mind kettő érzelmes jegy..es meg is van az összhang! Viszont félek hogy később mi történik ha elmúlik a tűz...

Alap esetben merleg , levegő jegy..magasan jár..még a halak pedig vizes jegy..alacsonyan..

Nem tudom konkrétan még en sem hogy bele merjek e menni 100%ban...

Hosszútávú kérdések miatt vannak félelmeim.

26/L

2018. márc. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aha.Ha rátesszük a halat a mérlegre.
2018. márc. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!