Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek ezek közül melyik...

Szerintetek ezek közül melyik a legagresszívabb jegy?

Figyelt kérdés

Kos

Bak

Bika

Ikrek

Oroszlán

Halak


2021. jan. 3. 23:28
1 2
 11/17 anonim válasza:

A bikával szóról szóra ugyanaz a tapasztalatom, mint az elsőnek.

Egyébként szerintem is nyugodtak a bikák, nem ez a gond velük. Ráadásul el kell teljen valamennyi idő, mielőtt megmutatják az igazi énüket.

A kosok másrészről tapasztalatom szerint a pattogós agresszív fajták.

2021. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Bika
2021. jan. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy a leggyakoribb jegy a sorozatgyilkosok közöt a ... 🥁 halak, just sayin’
2021. jan. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kos.


Írom ezt Kos lányként. Durván önkívületi állapotba tudok kerülni, ha felidegesítenek vagy ha igzságtalanság ér.

Nagyon bosszúálló is vagyok, mindig megbosszulom, ha valaki szándékosan árt nekem, csak akkor tudok megnyugodni.

Előfordult, hogy fizikailag is bántottam olyat, aki nagyot ártott nekem. Tudom, primitív fegyver, nem is vagyok rá büszke, de nem csinálnám vissza.


Sok hátránya, de sok előnye is van.

2021. jan. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%

A Kos és az Oroszlán.

Mindkettő tüzes jegy és mindkettőt a környezetének uralása hajtja előre.

Ezért bármit hajlandó megtenni és igen gyakran folyamodik verbális/fizikai agresszióhoz, fenyegetéshez.


A Bika inkább csak a makacs fajta, aki ha valamit nem tud elérni a kedvenc céljai közül, fel tudja húzni magát, de sohasem nyilvánul meg igazán erőszakosan, kivéve ha párkapcsolatban az élettársát szeretné valahogy magához láncolni.

2021. jan. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nyilas vagyok, kos nővel ezért sem ismerkednék...nagyon agresszívak és felkapják mindenen a vizet.Tapasztalat.

27f

2021. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Kos, bika
2021. jan. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!