Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió jegyű ismerősötök...

Skorpió jegyű ismerősötök hogyan állt bosszút rajtatok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 14:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%

hát...sztem pont h te kamuzol...

a szűz jegyűekről és az ikrekről mondható el az, hogy kamu sztorikat gyártanak, hazúdnak és kavarják a szart,

valamint egy skorpió SOHA SE MEGY SIRÁNKOZNI!!!!

Nem érdekli h ki szereti s h ki nem...


Skorpió vagyok és pont, hogy sokszor velem bántak el rosszúl és mások mentek hozzám siránkozni. Volt aki az ország másik feléről barátkoztam s amikor kavarta a szart egy év múlva jött el a munkahelyemre sírni-ríni.


Én nem támasztok semmit sem a személyisége és a horoszkópja alapján.

De...Miért kell mindíg befeketíteni a skorpiókat????

Na mindegy, hazudozgasson mindenki. Pont az a legjobb, hogy miinél rosszabb legyen egy skorpió híre, hogy aztán valóban meglássa azt, hogy ki érdemes a barátságára. Mert nekünk skorpióknak nem számít, hogy ki szeret és ki nem.

2021. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
42%
Miért? Vaj van a füled mögött?
2021. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
66%

Igazából nem tudom mert nem foglalkoztatott. Nem volt szerencsém a skorpiókkal, nem passzol a világnézetünk és az értékrendünk. Ahogy előkeveredett az "ocsmány" oldaluk, nem foglalkoztam velük többet. Az én idegeimen senki ne táncikáljon. Nem tudom ők meddig fortyogtak még és mit mesterkedtek de igazán nem is izgat, ha volt ilyen csak a maguk életét keserítették vele.

Igazat kell adnom az előttem szólóknak abban, hogy a skorpió leginkább senkivel nem kompatibilis. Csak negatív tapasztalatom van és másoktól is csak rosszat hallottam róluk. Ha felmerül valakiről, hogy odaadó, normális, barátságos és imádnivaló arról az is nagyon hamar kiderül, hogy nem skorpió.


Oroszlán

2021. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Életem legnagyobb szerelme volt Skorpió. Jóindulatú, jószívű volt alapból.DE ! Ami nagyon nem volt jó benne, hogy a legkisebb neki nem tetsző dolgon, akár egy szón, egy hangsúlyon felhúzta magát, nem szólt, úgy kellett kikönyörögni tőle,hogy mi a baj.

Minden neki sérelmes dolgot,szó szerint, még évekkel később is felemlegetett, amikor már azt sem tudtam miről van szó.Mindenről tudni akart, több oldalról is visszakérdezett dolgokra. Viszont róla sok minden csak nehezen derult ki.

És bizony,két év után úgy dobott el, hogy levegőt sem kaptam.De az utánam jövő négy párjával ugyanígy bánt el, és még ezt maga el is mesélte.


Nem hittem el, hogy nem passzolunk,de az élet igazolta.

De nem jött ki Vízöntővel,Bikával és Mérleggel sem.


Egy Oroszlán férfi

2021. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
6%
Okot adtál rá?
2021. jan. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

A Skorpió a legnehezebb természetű az összes csillagjegy közül.

Néha még önmagát sem érti, nemhogy másokat volna képes megkedveltetni a saját természetével.

Pedig alapjáraton nagyon jámbor, csak szeret kombinálni/mesterkedni. Kívánhatnánk, hogy ezt nem kéne, csak ez nem ilyen egyszerű. Ez is bele van kódolva az alaptermészetébe...

2021. jan. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
57%
Oda szúrtam, ahol tudz, hogy a legjobban fáj a másiknak
2021. jan. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
37%

Nem szúrt ki velem még skorpió sehogy. Max próbálkozott, de aztán a saját csapdájaba kergettem bele.

Az a helyzet, hogy a skorpiók mindig nagyon szeretik elhitetni magukról, hogy hatalmas játékosok és nagyon jól tudják mozgatni és irányítani még a legösszetettebb játszmákat és szálakat, de ha jön egy erősebb személy, aki még nála is jobban átlátja, az bizony visszaadja a skorpiónak még fájóbban.

Igazából az egész lényege annyi, hogy tényleg pókerarccal kell velük beszélni és mindig ellentéteset mondani amit valójàban gondolunk és ha erre rájön magától (vagy nem, ami ugyebár gyakori) akkor saját maga futamodik meg és veszít automatikusan, mert nem tudja elviselni hogy legyőzték és hogy van nála sokkal jobb. Ilyenkor rájönnek, hogy ki is ejt kit is csapdába.

2021. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Bak vagy, vagy kos utolsó? :D
2021. jan. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Bocsi nem láttam az értesítést.

Egyik sem, viszont bak az aszcendensem :) neked?

2021. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!