Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika csillagjegyüek nem...

Bika csillagjegyüek nem szivatatok már sokat skorpioval?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 23:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én bikaként a nyilasokkal szívok folyton,mindig megtalálnak...
2021. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Én Skorpióként többnyire a Szüzek rosszabbik tipusával szívom meg, meg a föld jegyűekkel általában. És sokszor Skorpió a Skorpióval is nehezen jön ki egy idő után, de itt is a kritikusabb fajtával van gond.
2021. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
61%
nem mert tökmindegy hogy mi a csillagjegyed
2021. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
74%

Ikrek vagyok, tehát ELMÉLETILEG - legalábbis ahogy ugyebár a rengeteg hókusz-horoszkóp cikk írja - nem a legjobb párosítás a skorpió és ikrek.

Na hát erre rá tudok cáfolni. Nekem 2 skorpió nőm volt már és a mostani nőm is skorpió és még soha senkit nem kedveltem annyira mint őt, így aztmondanám nem mindegyik skorpió alattomos és rosszindulatú ANNYIRA.

Igen, én is tapasztaltam már skorpió jegyűeken (barátok, közelállók) azokat a rossz dolgokat amiket írnak róluk, de az a helyzet, hogy a megfelelő emberrel szemben (jelen esetben velem) egyszerűen hatástalanok, mert ugyebár a közvélemény szerint nagyon akaratosak és nagy manipulátorok tudnak lenni, de csak azzal aki gyenge és hagyja magát. Hogy őszinte legyek.. az olyan meg is érdemli a sorsát szvsz.

Én például mindig egy lépéssel előttük jártam, legalábbis nem tudtak soha meglepni. És bizony én voltam az aki keményebben és fájóbban vissza tudtam vágni, ha erre szükség volt. Tehát nem mondanám őket ádáz szörnyetegnek :)

Valószínű, hogy csak a napjegyem vagy micsoda az ikrek, annyira nem néztem ennek utána, de én valahogy különösen egy hullámhosszra tudok velük kerülni és nem vagyok egy beforduló antiszoc személy, sőt! Igénylem a sok embert magam körül. Ezt pedig az asszony is szereti bennem, hogy sok barátom van, mert tudja nem egy magányos farkas az ura. :D


25/F

2021. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
63%

Köszi a lepontozást! Legközelebb majd hazudok, hátha az bejön itt mindenkinek... :D

Vagy csak nem egy két skorpió sértődött meg? Értetek álltam ki jómadarak! XD

2021. jan. 8. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Szívesen. Csak azért adtam, mert nem a kérdésre válaszolsz és ez a hasznosságot tükrözi. A kérdés ugyanis a bikákra vonatkozott, hogy ők szívtak-e sokat már skorikkal. Az ikreket senki sem kérdezte, ergo a válasz nem arra válaszolt. Remélem, így érted a lényeget. Őszinte pedig lehetsz nyugodtan.

puszi,

Egy bika

2021. jan. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Értem, tehát a skorpió és a szűzek rosszabbik fajtának a kapcsolata vagy a bika és nyilas kapcsolata az hasznos volt és a kérdésre adott választ, akik ezt írták.

Ez aztán a verhetetlen logika...

Remélem érted a lényeget.


Puszi,

Ikrek, 25/F

2021. jan. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Azokat is lepontoztam, aki nem arra válaszolt, ami a kérdés volt. Az egyéni véleményt amúgy tiszteletben tartom, amennyiben hasznos. :D Szóval semmi személyes, nem utállak, vagy ilyesmi, csak én még nem a tetszik/nem tetszik elvre álltam rá, ami újabban megy. :D

Továbbra is puszil

A bika

23/L

2021. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Azért gondoltam, hogy csak az én válaszom nem nyerte el tetszésedet, mert az említett másik két valaszolónak 100%-os a válasza. Elmondásod szerint a nem hasznos válaszokat pontoztad le. azok mivel hasznosabbak? Tényleg érdekelne.

Félreértés ne essék nem támadom sem őket, sem téged csak valóban nem látom a logikát.

Vagy mert túl sokat írtam? Azok meg csak 2-3 soros válaszok? Ezt aláírom. :D

2021. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Neem. Én azokra is tuti mínuszt adtam, szóval nem tudom. :D Vagy ennyire álmos voltam tegnap? Akkor bocsi, de tényleg nem állt szándékomban negatívan diszkriminálni téged. :D Remélem, nincs harag. :P

A hosszú válaszokkal sincs gond, legalább kifejtetted, amit gondolsz. Ez inkább szimpatikus.

2021. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!