Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika csillagjegyüek nem...

Bika csillagjegyüek nem szivatatok már sokat skorpioval?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 23:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Bármi megtörténhet. Részemről gond egy szál se! szimplán csak nem volt tiszta a szitu egyikőnk részéről sem de mostmár az. :)
2021. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Fantasztikus. :D Amúgy rájöttem, hogy a 100%-osat elfelejtettem értékelni. De várj, bepótolom. :D Igazságosnak kell lennem, ha már szigorú is vagyok. :D
2021. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Amúgy sok házaspárt ismerek a környezetemben bika-skori állással.


Anyukám skorpio, nem egyszerű de szerintem ugyanúgy a többi jegy se az. Nem lehet általánosítani.


Szűz jegyű nő

2021. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én nekem bika a csillagjegyem, Szűz az aszcendensem.

A skorpiókkal én is sokat szívtam pontosabban csak egy skorpióval de az amiket tett/tesz az felér vagy százzal, mert legtöbb barátnőmet elvette, egy pillanat alatt elcsábította őket és utána pedig 1-2 nap után dobta őket a levesbe. Próbálom mindig kerülni ezt a személyt de mindig összefutunk.

Én még a kosokkal inkább nagy elenntétekbe vagyok főleg a tesómmal mert ő is kos hát vele mindig csak vitatkozunk amin csak lehet, a leg lényegtelenebb dolgokon is. A nyilasok pedig számomra irritálók (Tisztelet a kivételnek:)).

Én legjobban a Szűz nőkkel és a halak nőkkel jövök ki a legjobban. És a bak, bika, rák, oroszlán férfiakkal jövök ki a legjobban.

2021. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%

Én skorpió vagyok és nekem is volt olyan hogy egy bika idegesített mégsem nevezek senkit ocsmány csillagjegyűnek. Sztem ez nem csak azon múlik bárkivel lehet rossz tapasztalatod kedves kérdező nem csak skorpiókkal :)

Lehet negatív jelzőkkel illetni bárkit ismeretlenül csak mert a csillagjegye skorpió de én azt tanácsolnám neked hogy azért adj esélyt higy megismer az embereket ne ítélkezz csillagjegy alapján anélkül h bármit tudnál a másikról :))

2021. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Anyum de. Velem is és anno apámmal is
2021. jan. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!