Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vizes jegyűek a legönfeláldozó...

Vizes jegyűek a legönfeláldozóbbak és legérzelmesebbek?

Figyelt kérdés

Ez egy asztrológiai alapvetés, mivel a víz az érzelem eleme az ezoterika szerint, hogy a vizes jegyek a leginkább érzelemmel átitatottak, nőknél ez még jobban is érvényesül.

A Rák és a Halak jegyeknél ehhez járul még az önfeláldozás a partner és a család irányába, a gyerekeikért szinte mindent megtesznek, a Skorpiónál is nagyon megfigyelhető ez.

A földies jegyeknél kevésbé, a levegős jegyeknél még kevésbé.

A legönzőbb jegyeknek a tüzes jegyeket tartom.

Természetesen ez variálódhat, ha valakinek az aszcendense vizes jegyben van (mint pl. nálam), de a Nap jegy is nagyon meghatározó tud lenni.

Mi ezzel a tapasztalataitok? Én csupa olyan Rákot, Halakat és Kost, Oroszlánt ismerek, akikre a fentiek illenek és csak igen kevés kivételt (ezeknél is magyarázat az aszcendens ill. nőknél a Hold egy vizes jegyben).



#víz #csillagjegy #legérzelmesebb #legönfeláldozóbb
2021. jan. 9. 08:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Akik nem fogadják el az asztrológiát, azok kíméljenek meg a válaszukkal.
2021. jan. 9. 08:06
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Rám ez teljesen igaz, rák a csillagjegyem és nő vagyok.:)
2021. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, a vízjegyűek a legérzelmesebbek
2021. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Én rák vagyok és a férjem skorpió, ránk igaz.
2021. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyu!Engem nem olyan rég megfogott az asztrológia..elkezdtem elemezni az ismerőseimet meg magamat. A napjegy alapvető leírása többségében igaz.Akinél nem,annál meg az aszcendenssel és hold jegy ismeretével már mindenképp le lehet írni a személyiségét.Ritka a kivétel.Nagyon. Nagyon sok rákot és halakot ismerek, környezetemben ők vannak a legtöbben. Az biztos,hogy nálam sokkal érzékenyebbek, sokszor sértem meg őket olyan dolgokkal,amit én nem akadnék ki.Nagyon nagy részük kapcsolatmániás,ha nincs senkijük úgy érzik senki nem szereti őket,ilyenkor depisek lesznek eléggé. Érdekes, én amikor ezt érzem, úgy vagyok vele,hogy kit érdekel.Az érzelmek jönnek mennek. Ne az érzések határozzák meg az életünket. Mondjuk én vízöntő vagyok, nem tudom van e összefüggés.


Na de a véleményem. Én azt látom, hogy tényleg a vizes jegyű emberek a legönfeláldozóbbak, illetve érzelmesek. A tűz eleműek is érzelmesek csak náluk ez máshogy jelentkezik nagyon. Ők egocentrikusabbak, illetve egy kapcsolatban az odaadás/önfeláldozás helyett gyakran jelenik meg bennük a dominanciára való hajlam, ők akarnak vezetni. Egyébként nagyon vadul szerelmesek tudnak lenni, intenzív, hirtelen fellobbanó érzelmeik vannak. Érzékenyek, csak ők nem behúzódnak,amikor sérelem éri őket, hanem pont ,hogy fellobbannak. A föld eleműeken azt vettem észre,hogy valamivel gyengébb érzelmi életet élnek. Alapvetően lassan alakulnak ki bennük mélyebb érzelmek.De ha megtörténik, nagyon tudnak ragaszkodni.Persze nem olyan drámai módon,mint a tüzesek, vagy flegmatikus módon ,mint a vizesek. Na a levegősök érdekesek. Én is az vagyok,leírom magamat is. A levegősök rendelkeznek szerintem a legkevésbé a kapcsolatra való igénnyel.Állandóan mozgásban vannak, nehezen kötődnek. Utálnak másoktól függeni. Viszont rengeteg barátjuk,haverjuk van ennek ellenére, párkapcsolati téren meg kevésbé aktívak. Én pont ilyen vagyok.Náluk a kapcsolatok inkább egyfajta játékosságon alakul, kicsit mintha barátok lennének. Ami még feltűnt, hogy a levegő nagyon pletykás fajta. Bizonyos szempontból talán mi vagyunk a legönzőbbek. A tüzes eleműek meg maximum kapcsolat terén. Amúgy é vízöntő vagyok, oroszlán aszcendenssel, oroszlán holddal. A bolygóim között pedig a sok vízöntő mellett találunk nyilast,kost, illetve ikreket.Szóval én átmenetet képzek kicsit a tűz és a levegő között.A másik két elem szinte meg sem található bennem.

2021. jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a víz jegyűekre jellemzőek ezek leginkább. De most ha egyénben nézzük, és mondjuk nincs vizes jegyben nap, hold, vagy aszcendens, az nem azt jelenti, hogy nincsenek érzelmei, hanem inkabb azt, hogy máshogy kezeli.

Előttem lévő elég jól leírta.

Annyi, hogy az is számíthat, hogy a Nap vagy a Hold vagy az Aszcendens van vizes (vagy nem vizes) jegyben.

Rák aszcendensű rokonomra nagyon illik a fenti leírás.

Nekem a Nap meg a Hold is vízjegyben van, az Aszcendensem meg levegőben. Ez úgy jelenik meg, hogy érzékeny, mélyérzésű vagyok, de a külvilának ez nem mindig tűnik fel.

2021. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én halak vagyok és érzékeny. A családi hátterem miatt nehezen mutatom ki az érzéseimet(még akkor is ha megbántanak, nem hagyom, hogy lássák rajtam) viszont belül kb összetörök szóval belül nagyon érzékeny vagyok.

Az aszcendensem Rák, a holdjegyem pedig Bika.

2021. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én általában sokkal finomabb jelekből is értek, illetve adok, amiket mások észre sem vesznek. Nagyon kevés emberrel találkoztam, aki ilyen szinten belém látna. Sokszor szavak nélkül is képesek vagyunk érzelmek kifejezésére, a tekintetünkkel, ami szerintem mindhárom vízjegynél magnetikus. Az is érdekes, ha találkozom vízjegyűvel, általában előre érzek valamilyen különlegességet benne. Gyerekkori szerelmem is halak volt, ugyanazon a napon születtünk, csak 1 év különbséggel, és ő ha sok ember között is láttam, valami miatt kitűnt.


Halak,férfi

2021. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igaz,de pl a mérleg levegő jegy és mégis nagyon érzékeny,érzelmes,romantikus típus.

Én meg kos vagyok és ha van egy párom azt annnyiira szeretem általában,hogy még a seggét is kinyalnám ha kérné :D

2021. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb mártírok inkább és igen, a legerzelgősebbek.
2021. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!