Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A kínai horoszkóp szerint...

A kínai horoszkóp szerint tigris a tigrissel összeillő? (bármilyen szempontból nézve)

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Igen, szerintem jobb párosítás mint a tigris és kakas. Szegény kakasból nem maradna semmi. Bár mondok valamit:

semmi köze nincs a horoszkóphoz a szerelemnek/ "összeillőséghez".

2010. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké, bocsi de én azt írtam, hogy minden szempontból nézve. A barátság részéről is. Nah de mind1 nem tudtam, amúgy kösy:D
2010. aug. 14. 17:32
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Tudod a jegyek nem azt jelentik, hogy ki kivel mennyire illik össze, hanem hogy milyen egy ember általános jelleme.

A többi már egyénfüggő. Egy Tigris éppúgy kijöhet egy Kecskével, mint egy Kakassal, kár lenne ennyire hiini az ilyen dolgokban.

A személyiséget meghatározzák, ezt elismerem, mert én is sokat foglalkoztam vele, de a szerelem már nem a csillagokon múlik.

2010. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 PapaJoe válasza:

Jogos a kérdésfeltevés!Ugyanis a horoszkópok (mindegyik)

készítenek párosítást,hogy ki-kivel illik össze.42.éve vagyunk házasok (gond nélkül)És nem vagyunk összeillők a horoszkópok(!!) szerint.

Szerintem azok összeillők akik megértik egymást és tisztelik egymás értékeit!

2010. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!:D
2010. aug. 14. 18:16
 6/10 anonim ***** válasza:
A Lali szerint azok illenek össze akik szeretik a sört. De a pálinkás csillagjegy is jól megfér.
2010. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:D
2010. aug. 14. 18:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, ha figyelsz arra, hogy olyan partnert válassz, akivel jobban kijöhetsz. De ez csak egy útmutatás. Akarattól függ, hogy kivel tudsz jó párost alkotni, mert meg lehet találni azokat a közös dolgokat, amik összekötnek két embert...:)

Egyébként a tigris- tigris párosítás szerintem eleve jó, hiszen mindkettőjükben van hasonló.

2010. aug. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

jaj ne már..

A párom kakas volt, és tigris, hát néha összeugrottunk...

Én nem türöm a kicsinyességet, a kakas mega szemétdombon szeret uralkodni.. nem jó párositás.ű

Viszont a harmóniát mind a kettő szereti.

2010. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a tigris a kutyával jön ki ,mert a kutya hüséges és barátságos.

A kigyót szerintem ki nem állhatja, mert alattomos, akkor is ha ilyen zodiákus nincs is.

A kakas kakaskodik, nem jó.

A ló talán jó, de ha okosabb a tigrisnél azt az állatok királya nem szereti.

A majom jó lehet ,egy darabig, amig szórakoztató.

Egyszóval a tigris, csak egy másik tigrissel érezheti jól magát :D

vicc volt.

2010. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!