Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelent a birth chartom?

Mit jelent a birth chartom?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 16. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tölts fel egy képernyőfotót, mert nálunk csak a kalkulátor jelenik meg, kitöltésre várva.
2021. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
True, másrészről meg a cafeastrology alapvetően a leg-blandebb a leírásaival, pont úgy, ahogy a co-star hamis dolgokat állít positive transitoknál, hogy "felkészítsen az életre".Személy szerint ezt az oldalt ajánlom, mert ez kicsit többet kiír. [link]
2021. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia #2-es!

Ez mivel masabb elemzest ad ki mint a hagyoamnyos astro seek?

Ezt a fajtat meg nem probaltam annak ellenere hogy az oldalt igen regota ismerem es hasznalom is, de mas adatokat adott ki ezen, mint a hagyomanyos ful alatt.??

2021. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sima astro-seektől úgy tér el, hogy itt kiadja az asteroidokat is, mint a vesta, pallas, és a többi.Illetve a simánál ahogy néztem összeszámolja az elemek számát egy chartban, meg több fül van, többek között a dominánsok.Ennyiben tér el a simától, nem annyira nagy téma.
2021. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4# A tradicionális nyugati asztrológia nem foglalkozik aszteroidákkal. A védikus asztrológia pedig tök más. A kettőt elég nagy hiba összekeverni.
2021. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(Egyébként az interpretációval egybevont sima birth chart kalkulátorban is ki tudod választani, hogy milyen paramétereket mutasson)
2021. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem megis eltert itt az aszcendensem is pl
2021. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!