Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok egy ENFP Bakról?

Mit gondoltok egy ENFP Bakról?

Figyelt kérdés
Bak a napjegyem, és már vagy hatvanszor kitöltöttem az MBTI tesztet és minden alkalommal ENFP jött ki, és illik is rám. Viszont a Bakokra mindenki azt írja a sztereotípia alapján, hogy introvertáltak, de én mégsem az vagyok, hanem valahol az ambivertált meg az extrovertált között.

2021. febr. 2. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem mindenkire illik a csillagjegye leírása (amúgy is, ahány oldal, annyiféle leírás kb...), másrészt nem csak a napjegyed számít, hanem a holdjegyed+aszcendensed is (és egyéb részei a chartodnak). Ezekből tevődik össze a személyiséged az asztrológia szerint (de ebben nem kell 100%-osan hinni).

Egyébként hol olvastad, hogy a bakok introvertàltak? Mert én ezt még sose hallottam (pedig sokat olvasok/nézegetek ebben a témában), és egyik bak ismerősöm sem introvertàlt, SŐT.

Üdv: egy nyilas ENFP :D

2021. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Leginkább külföldi posztoknál láttam hogy azt írják, hogy mennyire introvertáltak meg zárkózottak. Pedig ismerek rajtam kívül pár Bakot, az egyik egy családtagom, és ők se intro-k :D
2021. febr. 2. 12:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem max. ridegnek tűnhetnek, mert általában elég határozottak, céltudatosak és komolyak... de nem feltétlenül introvertáltak.

Amúgy a többi jegyed milyen?

2021. febr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Vicces, hogy ezen az oldalon az asztrológia topikba írogató emberek értenek legkevésbé a horoszkópkészítéshez, tehát azok, akik elvileg foglalkoznak a témával.
2021. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A bakokra azt is írják, hogy merevek meg földhözragadtak. Sztereotipikus, eltúlzott ISTJ a leírás alapján, még önmagában az extrovertáltság egyeztethető össze ezzel a legkevésbé problémásan. Mi van a Ne-dom funkcióval? Csapongó, "ez, de érdekes" alapon működő információbefogadás, ami pont a tárgyilagos realitás ellentéte.


INTJ bak

2021. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem csak a napjegy (ami havonta változik) jelzi hogy milyen a személyiséged, hanem még sok más bolygó, főleg a Hold, meg az aszcendens, ami meg a születési időtől függ óra percre pontosan.

Lehet, hogy az aszcendensed vagy a holdad extrovertáltabb jegyben van.

2021. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha az egyén nappal születik és a személyiség jelölő bolygók pozitív, extrovertált jelekben állnak, méltóságukat tekintve pedig uralmi pozícióban vannak, vagy legalábbis nem száműzöttek, vagy idegenek, akkor kapunk egy kifelé forduló személyiséget.

A Szaturnusz épp felkelőben, vagy a delelési pont közelében introvertáltságot jelez. Pl jelen esetben ha sok bolygó van a Bakban és ez a jel a sötét oldalra esik, akkor egy nagyon introvertált embert kapunk, amit még egy uralomban lévő, pozitív jelben álló bolygó sem nagyon lehet képes megtörni a szemközti oldalról.

2021. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát, nekem csak a Nap és a Merkúr van a Bakban. Rák az aszcendensem és a Holdam, a többi bolygó meg vagy levegő vagy tűzjegyben áll.

És 5, pont ez az, hogy ezek a tulajdonságok tőlem elég messze állnak

2021. febr. 2. 18:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ötös vagyok. A Ni miatt én is nehezen tudom összeegyeztetni magammal, amit az általános bakról írnak, afféle hagyománykövető, fantáziátlan, konzervatív figurának tűnik, akiktől idegbajt kapok. Akkor képzelem, hogy két eltérő funkcióval még bizarrabb.
2021. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez az, én is ilyen nagy képzelőerejű típus vagyok, szinte egyfolytában álmodozok :D Meg sokkal érzelmesebb is, mint leírják + sosem tervezek előre, úgy vagyok mindig, hogy lesz ami lesz😂
2021. febr. 2. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!