Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ennek a horoszkópos dolognak...

Ennek a horoszkópos dolognak van értelme?

Figyelt kérdés

Nem troll kérdés és nem feszültséget akarok csinálni csak mostanában eléggé elterjedt dolog ez a horoszkóp, főleg a nők köreiben.


Én férfi vagyok és rák. Ez mit jelent pl?


2021. febr. 11. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Nincs.


Vagy pontosított születési időpont (és hely) alapján készítetsz magadnak horoszkópot, vagy bazári/kiskegyed-minőségű/humbug az egész.

2021. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A horoszkóp gondolatánál sokan azt gondolják, hogy van egy csillagjegyed és akkor napi/heti/havi dolgokat tanácsolnak meg jósolnak neked, illetve majd ez alapján megmondják mizu. Ez nem így működik. A komoly asztrológia pontosabban működik. Nyilván az sincs kőbe vésve, de érdekes dolgokat tudhatsz meg magadról. És nem, nem egy csillagjegyed van, több csillagjegyből tevődik össze a személyiséged. Van, aki hisz benne, van, aki nem. De a legtöbben azért tartják hülyeségnek, mert keverik a béna ezo Tv-s hülyeségekkel és a magazinokba található "tanácsokkal". Nem ugyanaz a kettő. Ettől függetlenül szíved joga humbugnak hinni.
2021. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Abszolút semmi."Altudomany"
2021. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm,aki komolyan hisz az asztrológiában.Na,ő nem a Joy utolsó lapjain olvassa,hanem eljár asztrológushoz.

Az ő elmondása szerint a személyes horoszkópodat rengeteg egyedi dolog befolyásolja,pl születésed földrajzi helye, percre pontos időpontja.

Az,hogy a csillagjegyed rák,az asztrológusnak csak egy kiindulópont.

2021. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem csak egy csillagjegyed van:

[link]

2021. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem véletlenül nevezik áltudománynak. Tudomány, mert összefüggéseket állítanak, ál, mert nem valós összefüggések.
2021. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Mivel a karma és reinkarnáció alkotják az alapját, közelebb áll a vallások hit alapú megközelítéséhez és ezért nem is lehet tudományos eszközökkel vizsgálni.
2021. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha foglalkozni akarsz komolyabban horoszkóppal (úgy éri meg), akkor ne csak a napjegyedet nézd, hanem az összes bolygót, hogy melyik jegyben állt születésedkor (órára percre pontosan), ezek a személyiséged különböző részeit mutatják be, a házakat is nézd, ami életterületeket jelöl, meg aszcendenst is.

Csak a napjegy, hogy vki rák vagy kos vagy mérleg az az egész 0,001%-a.

2021. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Bak vagyok, és fuhh, annyira nem illik rám a leírás! Pl leírnak valamit, na én annak általában mindig az ellentétje vagyok. Viszont a napjegyemen kívül minden igaz rám.
2021. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!