Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért esik ez ennyire rosszul...

Miért esik ez ennyire rosszul nekem?

Figyelt kérdés
Bak vagyok, és eddig bármit olvastam, egy jó szót nem írtak róla, mindig csak ilyen unalmas dolgokat vagy egyenesen bántót, és ezektől mindig a sírás kerülget. Sokszor azt kívánom, hogy más csillagjegyben születtem volna, pl nekem a Vízöntő havában kellett volna születnem, de két héttel korábban születtem, így sajnos Bak lettem.

2021. febr. 15. 12:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem csak a napjegyed hatarpz meg (hogy a Nap melyik jegyben áll a születésed pillanatában. Hanem hogy hol áll a Hold, Merkúr, vénusz, Mars, összes többi bolygó stb.

Egyrészt.

Másrészt, meg a bulvárasztrológiás jellemzések nem pontosak egyáltalán. Én skorpió vagyok, rólam a keresztvizet is lehúzzák általában, meg hogy bosszúálló vagyok stb., pedig nem.

Nem kell ennyire konolyan vebni. Ha valamennyire is foglalkozni szeretnél vele, akkor minden bolygót, házakat, aszce denst stb. nézz a születési kepletből ne bugyuta bulvárhonlapokról tájékozódj.

2021. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1: tudom hogy így van, de nagyon sokan nem tudják ezt, és csak a napjegy alapján ítélkeznek
2021. febr. 15. 12:21
 3/23 anonim válasza:
95%
Hát, aki emiatt ítélkezik, kerüld el...Gáz.
2021. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%

Velük nem érdemes törődni. Aki meg akar ismerni, és hajlandó energiát áldozni erre, az meg fog ismerni, és nem csak felületesen. A legkönnyebb dolog megnyitni 1 honlapot és elolvasni mit írnak, es abból következtetni.

Vagy ne áruld el a csillagjegyed, születésnapod.

Mondd, hogy titok, vagy hogy találják ki. ;)

2021. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A csillagjegyek nem mondanak el semmit, azt valami barom kitalálta és ezt kell majmolni. Aki pedig igazán szeret, az nem azért fog szeretni, mert te bak vagy és nem vízöntő, hamem önmagadért.
2021. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért elég szubjektív, értékrendtől függő, hogy kinek mi a jó tulajdonság. Szerintem minden tulajdonságnak van 2 oldala. Az ember nem tehet róla horoszkóptól függően vagy függetlenül, hogy milyen tulajdonságokkal születik, de arról már tehet, hogy melyik oldalát fényesíti a tulajdonságnak. Vegyük például a makacsságot. Ebből lehet csökönyösség, vagy kitartás.

A munkamánia nem jó, az elkötelezettség annál inkább jobb.

2021. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Itt találsz pozitív dolgokat a bakokról:

https://www.youtube.com/watch?v=j6_U5xMEoOk


Ők a legsikeresebb vállalkozók. Képesek hatalmas társadalmi hasznot teremtő rendszerek felépítésére. Tulajdonképpen, ha valamit fel kell építeni, abban a bakok a legjobbak. A legfelelősségteljesebbek, a legkitartóbbak, a leghatékonyabbak bármilyen cél elérésében.


Én örülnék, ha lenne bennem bak energia. Általában eléggé vonzódom a bak nőkhöz, mert óriási szenvedéllyel űzik a hivatásukat és nagyon sikeresek tudnak lenni.


Csupán ennyi. :D

2021. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 5 -ös válaszolóval. Felesleges aggódnod valami miatt ami nem létezik. Egyébként én nembántom azt aki hisz ezekben, a placebo is működik, itt is ha aztírják jó napod lesz valószínüleg több lesz aznap az önbizalmad. (Ja és amugy a csillagok nem ott vannak ahol voltak mikor leirták a horoszkópot)
2021. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De látjátok, ha a Bakokról van szó, MINDIG a munkát hozzák fel, hogy jaj, milyen sikeresek a munkában meg ilyenek, de semmi mást nem írnak, csak ezt, annyira unom már. Még gimibe járok, és én vagyok szinte az egyetlen az osztályban akinek sose dolgozott még, és nem is akarok még legalább jópár évig.
2021. febr. 15. 13:33
 10/23 A kérdező kommentje:
Meg a videóban is csak erről írnak, de semmi olyan hogy vicces, kedves, meg ilyen tulajdonságok.
2021. febr. 15. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!