Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Első házas Halak Szaturnusznak...

Első házas Halak Szaturnusznak mennyire domináns a hatása? Illetve mik jellenzőek arra a személyre akinél ilyen pozicíóban van a Szaturnusz?

Figyelt kérdés

Kérem, hogy csak azok írjanak akiket érdekel a téma!

Köszönöm!



2021. febr. 25. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Képzelj el egy szigorú törvényeket alapuló, jól strukturált, lassan fejlődő mesevilágot! :)


Mondok másik példát. Én az ötös házas halak szaturnuszomból balettozom. Az egy nagyon szép művészi világ, de szigorú struktúrája van és nagyon lassan tudsz benne fejlődni.


Tedd össze a halak fantáziadús, érzelmes energiáját egy szigorú törvényeken alapuló rendszerrel, struktúrával!

2021. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
J.K. Rowling-nak első házas halak szaturnusza van. Ő ebből merítette a Harry Potter világát. Jól strukturált mesevilág. :)
2021. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

AsztrológiaPécs


Köszönöm a válaszod! Nagyon érdekes amit írtál... És el is gondolkodtatott.

Érdekes, mert engem is foglalkoztat az írás és nagyon-nagyon régóta szeretnék regényt írni, de pont az nehezíti meg számomra az egészet, hogy ragaszkodom ahhoz hogy mindent részletesen és szigorúan összeállítsak és megtervezzek - itt a tervezett történetem fantasy világára gondolok például. Rengetek ötletem van de magával a történettel nem jutok sehová mert az egész hátterének tervezésénél leragadok.

Lehet hogy ez a fényszögek miatt van?

2021. febr. 25. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rowlingnak van szűz énállapota, amiből rendszerezni tudja az információt.

A halak szaturnuszt csak forrásként említettem.


Nem konkrétan az írásra utaltam, csak hogy lehet benned valami fantáziadús forrás.

2021. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szaturnusz jelenthet építkezést is. Tehát a halak fantáziavilágát felhasználva építeni, alkotni valamit. Ez lehet bármilyen művészeti irányzat.
2021. febr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem ide tartozik, de hogyan lehet megnézni milyen házba van meg ilyesmi? Halak vagyok én is

Előre is köszi a választ ha úgy van jöhet privátban is! :)

2021. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!