Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a te csillagjegyed, és mi...

Mi a te csillagjegyed, és mi a tesóid csillagjegye? Mennyire jöttök ki egymással, milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem csak a napjegy számít, de erre most kíváncsi vagyok...
2021. márc. 5. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nyilas vagyok, bátyám pedig szűz. Eléggé el van mérgesedve a viszonyunk, de még sose gondolkoztam azon, hogy lehet-e köze ehhez a csillagjegyeknek. Mindenesetre a mai napig nem tudom már utólag, hogy miért vagyunk rosszba, egyszerűen így alakult... Bár azt talán fontos megjegyeznem, hogy bátyám eléggé komplexusos, nárcisztikus, és depresszív ember, én pedig ennek az ellentétje vagyok teljesen (persze nekem is meg vannak a hibáim)


Nővérem vízöntő, vele semleges a viszonyom. Tudok vele beszélgetni, ő is velem, akár mélyebb témákról is, de nem nagyon van meg köztünk a bizalom és az együttérzés szándéka. Általánosságban jobb, ha kerüljük egymást, de ha mégis beszélgetni kezdünk, akkor többnyire normálisak vagyunk egymással.


20/F

2021. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kos-kos, gyerekkoromban borzasztó volt, most már jobb, főleg hogy alig találkozunk, évente 2x 3x.
2021. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Skorpió vagyok, az egyik húgom Rák, - vele jól kijövök - a másik pedig Szűz, - vele gyakoriak a nézeteltérések, mert nagyon másként látjuk a világot... 🙂
2021. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bika vagyok, egyedül a szűz tesómmal tudtam kapcsolatot tartani. Még kicsike, de úgy látom, jól megvagyunk. Mindig mosolyog, meg nevet, ha meglát. (Az ikrek tesóm le sem bagózott sosem...)
2021. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárman kosok vagyunk, és nagyon összetartunk. Szűz, mérleg és halak aszcendensünk van, ami a szűznél praktikus gondolkodást, a mérlegnél diplomatikus kifejezésmódot, a halaknál mélyreható emberismeretet eredményez. Gyerekként is jó volt a viszonyunk a nagyobb korkülönbség ellenére. Jól működünk együtt. Nem mindenben értünk egyet, de tiszteletben tudjuk tartani egymás döntéseit, és támogatóan állunk egymáshoz. A kos nap mindannyiunkat nagy belső erővel és kitartással ruház fel, ha együtt dolgozunk valamin, nincsenek akadályok.
2021. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én skorpió vagyok, öcsém és húgom pedig rák.Húgom még kicsi, de vele sokkal jobban kijövök mint az öcsémmel. Mindketten nagyon érzékenyek, könnyen meglehet őket sérteni, még akkor is ha a mondandómat egyáltalán nem sértésnek szántam. Ők egymással vagy nagyon jól kijönnek, vagy folyamatosan megy a vitatkozás.
2021. márc. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én skorpió húgom mérleg, sose bírtuk egymást. :/
2021. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!