Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nem értem, valószínűleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nem értem, valószínűleg csak belemagyarázom. Akkor most akar vmit?

Figyelt kérdés

Van egy 18 éves srác. Egy buliban találkoztunk, első pillanatban szimpatikusak lettünk egymásnak, utána együtt voltunk végig, de semmit komolyabbat nem csináltunk, csak nagyon jól elbeszélgettünk. De ahogy beszélt, és a testbeszéde... szóval úgy tűnt, érdeklem. Aztán, az egyik barátnőm, aki szervezte a bulit (az ő osztálytársa a srác), mondta, hogy mondta neki XY, hogy milyen jó csaj vagyok... (amúgy minketten ott aludtunk, de reggel, mire felébredtem, eltűnt... kicsit mint a mesékben :S) Másnap megkerestem facebookon, de végül nem jelöltem be, mert igazából nem is ismerem, ugye... és mire legközelebb beléptem, bejelölt ő. Néha figyeltem, de sosem volt fent, mikor én is. Most este beléptem, és nagyon megörültem, mert először, mióta bejelölt, fent is volt. Kiírtam egy üzenetet, másoknak elég semmitmondó tartalommal. Erre közvetlenül nem válaszolt, viszont kb 1-2 perccel utána kiírta, hogy a régi msnje elromlott, és xy@akármi az új msnje, ha valaki fel akarná venni. Biztos csak én érzem furcsának, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. gondolom, jönnek majd a "ha nekem csak ennyi problémám lene"-k, meg hasonló oltogatások, de ezeket is elfogadom.

16/L


2010. szept. 22. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem vedd fel, biztos neked szólt :)
2010. szept. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vedd fel sztem kajálni fogja a lépésed
2010. szept. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ha nem azért írta ki... ti mit szólnátok, ha egy majdnem idegen lány felvenne titeket msnre?
2010. szept. 23. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem vedd fel,hiszen bejelölni sem akartad mert hogy 'mienmár hogy bejelöli őt egy majdnem idegen lány.." és nézd meg,bejelölt téged :) biztosan nem véletlen ;)
2010. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tegnap megint találkoztunk, és nagyon jót bszélgettünk... de én még mindig félek felvenni őt msnre :S
2010. szept. 25. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!