Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika-oroszlán kapcsolat...

Bika-oroszlán kapcsolat tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Milyen általában egy bika és egy oroszlán kapcsolata?Mindegy,hogy szerelmi,baráti vagy egyéb kapcsolatról van szó,minden tapasztalat és vélemény érdekel:)

2021. ápr. 2. 10:57
 1/4 anonim válasza:
100%

Én egy személyben testesítem meg... Bika a horoszkópom,de Oroszlán az aszcendensem. Azt tudom írni, h a néha kijön az Oroszlán belőlem, holott hamisítatlan Bika vagyok. Ezért is viselkedem sokszor ellentmondásosan.

Amúgy volt Oroszlán haverom, nem bizonyult tartós haveri kapcsolatnak. Oroszlán csajom még nem volt, nincs tapasztalatom.

2021. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2021. ápr. 2. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én oroszlán vagyok, a testvérem bika és jóban vagyunk, jól kijövünk egymással. Régebben a legjobb barátnőm is bika volt és vele is nagyon jó volt a kapcsolatom és csak azért szakadt meg, mert elköltözött és utána elhalványult. Más kérdés, hogy ezeknek mennyire van köze a horoszkóphoz, nekem mindenesetre több pozitív tapasztalatom is van az ilyen jegyű emberekkel.
2021. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan mint akarmilyen masik ketto kombinacioja, attol fugg hogy eppen melyik ujsagot olvasod
2021. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!