Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért érdeklik a nőket a...

Miért érdeklik a nőket a horoszkópok?

Figyelt kérdés
Egy pasit sem ismerek, akit érdekelne ez a hülyeség, ellenben a nők meg tucatjával teszik ki a horoszkópjaikat vagy választanak párt ez alapján. Tényleg létezik ember, aki ezt komolyan el tudja hinni? És miért főleg a nők?

2021. ápr. 3. 17:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

10

Így van. A nők érdekődőbbek, nyitottabbak, szeretnék megismerni az embereket, a világot, magukat.

2021. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
7-es :D
2021. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
0%

csak ennyit kell írnom xd

mert az a helyzet, hogy nem próbáltam hű de okos lenni. Leírtam egy tényt. Ennyi.

2021. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
69%
BTW két külön dolog az asztrológia és az ezoterikus böszmeségek, mint pl újságba írt horoszkóp. Ha tudnál bármit az asztrológiáról, ezt nyilván tudod :) Mrs. mindentudó önélzetes latol
2021. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan formában nem ahogy újságban leírják, 2x teherbe kellett volna esnem, és az igazi pasit is megtalálnám, amire hetero férfiként nem látok esélyt, én is néztem párszor ilyeneket de az egyik oldalon a tökéletes pár az a jegy aztán meg a legnagyobb ellentéted, most melyiknek higgyem el? Persze iránymutatásnak jó lehet, hogy legalább 1 dologra fókuszálsz, tarot stb re is így gondolom, ad egy irányt amire figyelhetsz, vagy ha magadnak csinálod jobban rá tud világítani arra ami a gondolataidba van, bár ha önazonos vagy ezt tudod bármi féle megerősítés nélkül csinálni.
2021. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%

Nagy általánosságban a nők többet foglalkoznak érzelmi témákkal és jobban megérintik őket a jobb agyféltekés dolgok. Az asztrológia pedig ilyen dolog.


Az asztrológia szemszögéből pedig azzal magyarázható, hogy a férfiak többsége nem éli a hold figuráját.

2021. ápr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16. Én valamit nagyon elbaszok, mert a környezetembe a pasik érzelmesebbek mint a nők, bár régen volt 1-2 ember aki nem így volt ezzel de az egyik annyira érzéketlen hogy meg is késelt valakit mert nem értett vele egyet, a másik aki haverom is volt pedig emberileg is felszínes, és ilyen nőkkel is kefél, hogy az értelmi szint kimerül abba hogy van pénz meg van pina.
2021. ápr. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

A volt (férfi) főnököm jobban hitt a horoszkópokban, mint a legtöbb kolléganőm. Mondjuk ő erősen csajos gondolkodással rendelkezett.


Alapvetően a #16-os válaszának első felével értek egyet. Érzelmi, emberi, családi kérdések, ezek általában a nőket jobban foglalkoztatják. De ez alapján párt választani hittől függetlenül erős. Az már inkább a hit/vallás/ezotéria-függőség kérdése.

2021. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól függ hogy kinek mi a neme lehet bármelyik nemből bárki földhöz ragadt materialista vagy hihet a spirituális dolgokban vagy bárkit érdekelhetnek a horoszkópok szerintem ezt nem lehet nemhez sorolni
2021. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mivel a tudományos gondolkodáshoz ész is kellene és a nők egy jelentős részének az nincs, ezért inkább hisznek a mondvacsinált alaptalan baromságokban amivel aztán szépen meg tudják magyarázni azt amit egyébként nem képesek felfogni.
2021. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!