Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen "csillagjegyben születt...

Milyen "csillagjegyben születtél" - és milyen "jegyű vagy" valójában?

Figyelt kérdés
Kérem figyelembe venni, illetve tiszteletben tartani, hogy ez a kérdés nem az ezotéria zónában lett feltéve - nem véletlenül..

#valóság #tulajdonság #önismeret #csillagjegy #bolygókállása #magunkbanézés
2021. ápr. 4. 00:08
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
75%

1.

Mèrleg

2.

Mérleg

2021. ápr. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
66%

Halak


És halak vagy ikrek

2021. ápr. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan olyan vagyok, mint a csillagjegyem, 100 %-ban, viszont a tobbi ilyen jegyure kicsit sem illik ra.
2021. ápr. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
45%
Oroszlán,és nem tudom.
2021. ápr. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

"Papíron" bika vagyok, de mivel nem annyira vágom a leírásokat, kitöltöttem egy tesztet ( [link] ) csakis a te kedvedért:

[link]

Tehát úgy tűnik, leginkább a halak a jellemző, utána pedig holtversenyben az ikrek és a szűz.

2021. ápr. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
100%
Szűz a horoszkópom. És valójában is szűz vagyok sajnos.Stimmel.
2021. ápr. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
33%

Rák vagyok, érzem, hogy az is vagyok.

Nem kérek plusz privát kérdéseket ezzel kapcsolatban!

2021. ápr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok és nem reklamálok, mindössze az emberi kíváncsiság hajt:


Kedves 73%-os Lepontozó, mi volt neked abban a "nem hasznos" hogy ÉN Mérleg vagyok és annak is érzem magam?:D

Annyira szeretném egy-egy ilyen ember gondolatvilágát/lelki berendezkedését megismerni, ezért kérlek válaszolj!

2021. ápr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtatnak az eddigi válaszok, mert nem véletlenül tettem fel ezt a kérdést az emberi tulajdonságok részben, és nem véletlenül "macskakörmöztem" a címben bizonyos kifejezéseket. Azt reméltem, hogy komplex megközelítésekkel találkozom, azaz hogy sikerül kilépni a "bolygóállások okozta determinációból", elmozdulva a reális önismeret irányába, azaz abban bíztam, hogy nem egy az egyben azonosítják magukat mások egy születéssel meghatározott "címkével" (kos, bak) és ahhoz társított kreált tulajdonságegyüttessel. A válaszok várakozásaim nem igazolják. A magam vonatkozásában az önismeretemből kiindulva nem tudok magamra vonatkozni egyetlen jegy tulajdonságegyüttesét, hanem bizonyos jegyek egy-egy tulajdonsága jellemző rám, azaz egy mix-ből "állok össze", úgy nagyjából, teljesen függetlenül a csillagok állásától.
2021. ápr. 4. 09:11
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

19

Nem csak te, hanem mindenki (10. valasz). Az emberek tobbsege azonban csak a sajat csillagjegyet ismeri.

2021. ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!