Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen "csillagjegyben születt...

Milyen "csillagjegyben születtél" - és milyen "jegyű vagy" valójában?

Figyelt kérdés
Kérem figyelembe venni, illetve tiszteletben tartani, hogy ez a kérdés nem az ezotéria zónában lett feltéve - nem véletlenül..

#valóság #tulajdonság #önismeret #csillagjegy #bolygókállása #magunkbanézés
2021. ápr. 4. 00:08
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Én kitöltöttem a tesztet, amit az egyik válaszadó linkelt, és aszerint szűz a rám jellemző jegy :D Hát igazából elég kényszeres tudok lenni, nagyon ragaszkodom a megszokott dolgokhoz, utálom a spontán és meglepő fordulatokat, rendszerető vagyok gyerekkorom óta, illetve szeretek részletesen megismerni egy témát. Az anyagiakat pedig világéletemben nagy gonddal számítgattam, viszont van egy szint ami alá nem adok.


Oroszlán vagyok egyébként, de sok bolygóm van a szűzben. Oroszlánként elég önérzetes vagyok, nagyon nehezemre esik 'lenyelni a békát', és nagyon igénylem a törődést, viszont csak a párkapcsolatomban keresem azt.


A horoszkópomban még a mérleg dominál, ami szerintem hangsúlyosabb mint az oroszlán, mert szó szerint folyamatosan mérlegelek. Nekem még két tej közül is iszonyat soká tart választani a boltban, szóval meglehetősen lassú vagyok. Emellett sajnos nehezen mondom ki amit valóban gondolok, de közben meg besértődik a belső oroszlánom :DD

2021. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Ja amúgy ha már itt tartunk, skorpió az aszcendensem, de némi szeszélyességen meg zárkózottságon túl nem igazán érzem hatását. Állítólag a külsőnket is befolyásolja, de én pont úgy nézek ki mint egy oroszlán :D

A rák jegyű párommal nagyon jól kijövünk, én anyáskodó és törődő vagyok, ő meg hálás és édes.

-előző voltam-

2021. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Kos vagyok, de valami igaz, valami nem. Ugyanúgy, mint jobbára minden embernél, ha erről a csillagjegyes parasztvakításról van szó (:
2021. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Halak vagyok, oroszlán aszcendenssel, és inkább az oroszlán énem kerül előtérbe:D
2021. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!