Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen "csillagjegyben születt...

Milyen "csillagjegyben születtél" - és milyen "jegyű vagy" valójában?

Figyelt kérdés
Kérem figyelembe venni, illetve tiszteletben tartani, hogy ez a kérdés nem az ezotéria zónában lett feltéve - nem véletlenül..

#valóság #tulajdonság #önismeret #csillagjegy #bolygókállása #magunkbanézés
2021. ápr. 4. 00:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

A 20-as válaszadóhoz hasonlóan én is csak a saját csillagjegyemet ismerem, mivel különösebben nem érdekel az asztrológia világa és annyira nem is foglalkoztat. Mivel azonban a kérdés arra irányult milyen csillagjegyben születtem és mennyire illenek rám az ebben a csillagjegyben született emberi tulajdonságok, attitűdök így erre is válaszoltam amúgy 3-as hozzászóló voltam.


Kérdező engem is érdekel az önismeret, önfejlesztés, régóta foglalkoztat a meditáció, az önkutatás próbálom is gyakorolni és fejleszteni magamat ilyen téren. Az évek során sikerült is egy bizonyos szintre eljutni de persze az önmegvalósítástól még kicsit messze vagyok. Viszont szándékosan nem írtam bele a válaszomba mert ez teljesen független és nem kapcsolódik ahhoz hogy ki milyen csillagjegyben született és milyen jegyű valójában. Nyilván ha kérdésed erre irányul, ezt is belefoglalom a válaszomba, de a kérdésedbe beleírtad " hogy ez a kérdés nem az ezotéria zónában lett feltéve - nem véletlenül.." Ezért hagytam ki belőle én is ezt a részét a válaszomból mert ez már a spiritualitás és ezotéria világa és csak tiszteletben tartottam a kérdésedben megfogalmazott kérésed, valószínűleg emiatt nem igazolják a beérkező válaszok az általad feltett kérdésre várt válaszokat. :)

2021. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Engem sem az asztrológia érdekel meg, hanem a tényleges emberi tulajdonságok, melyek egyes csillagjegyekhez kötődnek.

Most már látom, hogy jó lett volna a kérdéshez rövid magyarázó megjegyzést írni. :)

2021. ápr. 4. 11:45
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem elég pontosan teszed fel a kérdést, a legtöbben félreértik azt. :) A megjegyzésbe beleírtad hogy szándékosan nem az ezotéria rovatba írtad ki a kérdésed, de azt nem írtad mellé hogy pontosan milyen megközelítésből vagy kíváncsi a válaszokra, mi az ami pontosan érdekel? Igaz a kulcsszavak között szerepel az önismeret, ezt utólag vettem csak észre, de talán ha a kérdésedbe és a megjegyzésbe is beleírod ezt, és kicsit jobban kifejted az ezzel kapcsolatos gondolataidat, valószínűleg más válaszokat kaptál volna. :)
2021. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
A kérdés pontos, megadtam fontos kulcsszavakat (önismeret, valóság) de mivel a felvetés nem szokványos, nehézséget okoz a "helyes" válasz, mert ahhoz ki kell lépni a komfortzónából. :)
2021. ápr. 4. 12:02
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Épp ezt mondom hogy nem csak a kulcsszavakban kellett volna belefoglalnod az önismeretet, a valóságot, hanem magába a kérdésbe vagy legalább a megjegyzésbe. Szerintem a kulcsszavak csak amolyan kiegészítők nem azok alapján írnak választ az emberek a feltett kérdésre, hanem inkább az alapján ami a kérdésben vagy a kérdés alatt található megjegyzésben szerepel.

Írj ki egy másik, hasonló kérdést, ahol az önismeretet, a valóságot nem csak mint kulcsszavakként írod ki, hanem a kérdésedbe és a hozzá fűzött megjegyzésedbe is belefoglalod. Valószínűleg teljesen más válaszok és hozzászólások fognak beérkezni ahhoz kérdésedhez mint ehhez. :)

2021. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
A kérdéshez szervesen hozzátartoznak a kulcsszavak - legalábbis számomra. :) Megfontolom a felvetésed.
2021. ápr. 4. 12:18
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Halakban születtem. Rengeteg bolygóm van a bakban, így félig-meddig az is jellemző rám, és még a skorpió.
2021. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudok magamra vonatkozni egyetlen jegy tulajdonságegyüttesét, hanem bizonyos jegyek egy-egy tulajdonsága jellemző rám, azaz egy mix-ből "állok össze""

De akit soha életében nem érdekelt a horoszkóposdi és fogalma sincs, mely csillagjegyeknek milyen jellemvonásokat szokás tulajdonítani, az mi alapján merje kijelenteni, hogy egyik leírás sem igaz rá teljesen, csak részben? Ehhez nem elég önreflexiót gyakorolni, kenni-vágni kéne a csillagjegyeket is, de a legtöbben pont leszarjuk (max. azt tudjuk megmondani, hogy a sajátunkkal azonosulunk-e), ezért kapszt ilyen válaszokat.

2021. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
28-as, értem, amit írsz, de ha nem vagy járatos a témában és nem is nézel utána, akkor érdemes kihagyni a válaszadást ennél a kérdésnél. :)
2021. ápr. 4. 17:02
 30/34 anonim ***** válasza:
Rak vagyok, de a kos tulajdonsagai dominalnak nalam:)
2021. ápr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!