Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hisztek a horoszkópokban? Ese...

Hisztek a horoszkópokban? Esetleg a mérleg csillagjegyről mit lehet elmondani?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 29. 11:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
83%
Nem. Nem tudsz valakit a csillagjegye alapján megítélni, csak sztereotípiák léteznek... Pl én ikrek vagyok, de minden ikrekről szóló leírás szöges ellentétem :D
2021. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt találod a zodiákus jegyek általános analógiáit:

https://www.youtube.com/watch?v=9IuReDHFx58


Fontos, hogy nem csak a napjegyed számít:

https://www.youtube.com/watch?v=REYRU6YGoxE

2021. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Határozatlan, döntésképtelen.
2021. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
62%
Minden mérleg ismerősöm nagyon kiegyensúlyozott, legalábbis úgy tűnik. Nagyon okoskodóak és elég határozottak az elképzeléseiket illetően. Régebben jobban kedveltem ezt a jegyet, manapság egyre jobban idegesít, de egyébként nem egy rossz jegy szerintem.
2021. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Kevés dolog igaz minden mérlegre, de a 100 százalékuk szeptemberben vagy októberben született. Személyiségbeli összefüggést nem érdemes keresni sem.
2021. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
52%
De amúgy akit nem érdekel az asztrológia, meg nem "hisz benne" stb., az miért leli örömét az idekommentelgetésben? Ettől okosabbnak és felsőbbrendűnek érzik magukat ezek az emberek? Szerintem szánalmas időpocsékolás a részükről...
2021. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen jegy aminek tárgy a jelképe. A többi élőlény.

Gandhi mérleg volt, vagy Csikatilo a sorozatgyilkos is, ami persze nem jelent semmit.

Catherine Zeta-Jones és Michael Douglas, vagy Tim Robbins és Susan Sarandon.

2021. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Ahhoz képest, hogy négyes meg hármas lelett százalékolva, ugyanezt tapasztaltam (bizonyosan véletlenek folytán) a mérleg ismerőseimen én is. Sokszor okoskodnak, pofát vágnak hozzá, határozottak, jó a társasági életük amúgy szeretik őket az emberek. Viszont sokszor előfordul, hogy nagy döntések előtt mégis bexarnak, nem tudják eldönteni mit akarnak, mi lenne a jó, de ezt annyira nem mutatják, pedig belül rezeg a pitsájuk. :D

Szóval nagyon sokszínű embereknek mondanám őket. Mármint egy ember magában sokszínű.

2021. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 olllo válasza:
100%
Horoszkópot bárki tud írni, csak fantázia kell hozzá. Tudományos alapja nincs. A csillagok annyira távol vannak, hogy semmi hatása nincs az életünkre. Kivéve a Nap, Hold, Föld. De a tulajdonságunkra nincs hatással, csak fizikai hatása van, az emberre nézve az is elenyésző.
2021. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!