Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológusoktól kérdezném:...

Asztrológusoktól kérdezném: Ti hogy indultatok el, hogy az elemzés lett a hivatásotok?

Figyelt kérdés

Tanultam asztrológiát, van egy oklevelem is, de még nem merek ismeretleneknek elemzést vállalni. Tudom, foglalkozzam sokat vele, készítsek horoszkópokat csak úgy. De van bennem egy félsz, hogy ha majd elkezdem, esetleg valamit rosszul mondok.


Hogyan vágtatok bele?


A másik: vállalkozók vagytok? Milyen teáor számon? Mindegy milyen oklevelem van, nekem egy alternatív egyesület általi képzésem van. Egyáltalán kell hozzá végzettség, hogy ilyen vállalkozást indíts?


Köszönöm!



2021. jún. 5. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy bizonytalan ember nem tud másokat vezetni.


Én még dolgoznék a helyedben magamon.


Szívesen segítek neked/gyakorlok veled ha kéred.


Első Szaturnusz visszatérés megvolt már?

2021. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

TEÁOR: [link]


Melyik sulit végezted? Én a Humanisztikusban tanultam/tanulok és ők elég jól felkészítenek a tanácsadásra a 4 év alatt.

2021. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy önismereti technikákra specializálódott egyesületnél tanultam.
2021. jún. 6. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Eleinte érdemes ingyen csinálni, hogy begyakorold és legyen lehetőséged hibázni. Amikor már úgy érzed, hogy elég stabil az a struktúra, amit át szeretnél adni valakinek, akkor érdemes pénzt kérni érte.


Én úgy csinálom, hogy kitöltetek a klienssel egy önismereti kérdőívet és azt vetem össze a születési ábrával. Csak azután ülök le vele beszélni. Így van időm a beszélgetés előtt felépítenem magamban egy képet arról, amiről majd beszélgetni fogunk.

2021. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, jó ötlet! :)
2021. jún. 6. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!