Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológiai szempontból...

Asztrológiai szempontból (tekintsünk el tőle, hogy ki hisz benne, és ki nem) milyen személyiség az alábbi horoszkóppal rendelkező ember?

Figyelt kérdés

Aszcendens: Skorpió

Nap: Bak

Hold: Vízöntő

Merkúr: Bak

Vénusz: Vízöntő

Mars: Skorpió

Jupiter: Ikrek

Szaturnusz: Bika

Uránusz: Vízöntő

Neptunusz: Vízöntő

Plútó: Nyilas


Nem a szokásos sablonszövegek érdekelnek, amiket a cikkekhez mellékelnek, hanem olyan felhasználóknak a véleménye, akik "értenek ehhez". Szkeptikus vagyok a témában, pusztán az objektív kíváncsiság hajt. Nem szeretnék vitát.



2021. máj. 23. 03:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Így néz ki egy radix, amivel lehet érdemben dolgozni.

2021. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak ebből nem értek egy szót se. Engem a jellemzés érdekelne, amit a fenti felálláshoz társítanak.
2021. máj. 23. 15:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra utaltam, hogy azokkal az adatokkal amit leírtál nem lehet semmi érdemlegeset kezdeni.
2021. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

5-6 óra alatt végig tudnék menni minden aspektuson felszínes módon és írni róluk egy-egy oldalt, de valószínűleg nem mondanék vele semmi olyat, amit az alany ne tudna jobban saját magáról.

A szerelmemet kielemezném amennyire csak lehet, mert érdekem fűződik hozzá, hogy ismerjem őt és a tapasztalataimat összevessem azzal, amit a képletében látok. Erre meglenne a lehetőség, hiszen hónapokon keresztül nem menne tönkre a kapcsolatunk (jó esetben).

Egy teljesen idegen kitudja kit miért elemeznék? Semmi pluszt nem hoz az életembe azon kívül, hogy nem eszem, nem iszom, nem alszom, jó fáradt leszek, elhanyagolok más dolgokat, majd kapnék a végén egy tőmondatból faragott köszönetnyilvánítást és eltűnne az ember... Olyan asztrológus nem létezik a világon, akinek ez megéri.

2021. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja és mellesleg neked is sikerülhet kielemezni magad. Egész nap magaddal vagy, ráadásul azóta vagy Te, amióta megszülettél, így hatalmas előnyben vagy + még leszel is ameddig meg nem halsz.

2-3 év alatt jobb elemzést készíthetsz magadról, mint bármilyen idegen néhány óra, vagy nap alatt.

2021. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csakhogy szkeptikus vagyok.

Le szerettem volna tesztelni, hogy mennyire működik, mit tud kielemezni valaki olyan a teljes horoszkópból, aki az ég kerek világon semmit nem tud rólam. Ha én ismerem magamat, illetve a tőlem független elemző ismer, akkor akaratlanul is történnek részrehajlások, bemagyarázások, amik torzítják a végeredményt.

2021. máj. 25. 02:39
 7/9 Bálvány ***** válasza:

Ez egy hozzáértőnek is sok órás munka, feladat. Ilyet itt ingyen nem kapsz. Első lépésként tud meg pontosan mikor születtél (óra/perc). Ez alapján gyorsan ingyen, készíthetsz Radixot. pl. itt

[link]

A képet megmutatva, KONKRÉT ÉLETTERÜLETRE vonatkozó kérdésekre már kaphatsz választ jó szándékú segítőktől.

2021. máj. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De ez nem egy "teljes horoszkóp", csak igen kevés, kiragadott eleme a radixnak. Házak, fényszögek, fokok...


Másik kérdés, hogy hol tartasz az önismeretben, tehát te,"az ég kerek világon" mennyit tudsz magadról, mennyire vagy képes integrálni azt, ahogy a környezeted érzékel téged, mennyire vagy tudatában a saját viselkedésed valós mozgatórugóinak, milyen szintű megértéssel rendelkezel jelenleg önmagadról. Nekem például van olyan reflexem, amire most, 30 évesen, az elmúlt 2 hónapban lettem tudatos, és ha a te korodban, valaki nekem elmondja, hogy ez van bennem, nem hiszem el neki. A személyiségfejlődés egy érési folyamat, és ha a személyiségednek az a része nem elég fejlett, ami támogatja a fixációkon kívüli tartalmak értelmezését, akkor nem fogod tudni befogadni azokat. Odáig előbb el kell jutni...


Kérdés továbbá az, hogy mi az amit egyáltalán tudsz az asztrológiáról, hogy mire való.



Egyebként a tény az, hogy én szoktam ingyen csinálni ezt, de annak, aki segítséget kér, és rászorult, mert ez erre való. Arra, hogy te megéld rajtam keresztül a kritikai hajlamod, nem kívánok energiát fordítani.


Ha érteni akarod, hogy az asztrológia hogyan működik, mint vonatkoztatási rendszer, akkor a keresett kulcsszó: fraktálok. Ezt a saját intelligenciádra bízom.


Ajánlom figyelmedbe Fritz Riemann német pszichológus, és asztrológus könyvét, ami az Útmutató Asztrológia címet viseli. Kiváló munka.


Híres asztrológusok: Newton, C. G. Jung... S még sorolhatnám.


További szép napot!

2021. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy horoszkóphoz születési idő és hely kéne (minnél pontosabb annál jobb).
2021. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!