Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az egyik barátnőm (vízöntő)...

Az egyik barátnőm (vízöntő) nagyon szerelmes egy fiúba (aki oroszlán). Hogyan értessem meg vele, hogy tegyen le róla?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem illenek össze. Eléggé idegesítő, hogy mindig róla beszél. A srác szószerint az mondta neki, hogy ő NEM szereti. Az egész osztály tudja, hogy az a bizonyos fiú kit szeret, de az a gáz ebben, hogy akit szeret az én vízöntő barátnőm egyik legjobb barátnője. (Ez így lehet kicsit bonyolult volt.) Az egész életét úzy akarja igazáitani, hogy összejöjjenek. Nekem már ebből nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon elegem van. Ráadásul az még horoszkóp szerint sem illik hozzá. Segítsetek! Ezt hogy tudom vele megértetni? Már vagy ezerszer próbáltam elmagyarázni neki, de nem fogadja el a tanácsom és már az őrületbe kerget ezzel.

2021. jún. 13. 12:34
A kérdező szavazást indított:
Hagyjam hagy álmodozzon utána
Valahogyan értessem meg vele, hogy nagyon le fog égni ezért
Hozzam össze vele
Hozzam össze az oroszlán pasit a szerelmével, higy a barátőm végre le tegyen róla.
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan eset, mikor semmit sem kell csinálni. Ez eléggé olyannak tűnik.


Ha majd kiforrják magukat az események, akkor segíthetsz a barátnődnek, hogy túlessen rajta.


Nem lehet és nem is kell megmenteni az embereket a saját életüktől. Lehet, hogy fájni fog neki, de tanulhat belőle. Lehet, hogy pont ez viszi majd előre egy boldog szerelemig.

2021. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A horoszkópnak nem értem, hogy ehhez mi köze, de oké.

Csinálni szerintem sem tudsz vele semmit, annyi, hogyha róla beszél, akkor ne bíztasd, én ilyenkor mindig mondtam a barátnőimnek, hogy nem lesz belőle semmi, nem ér annyit, keressen olyat aki viszont szereti. Nem tudom, hogy ennek a szajkózásnak volt-e értelme vagy csak egy idő után rájött magától, de egy idő után abbahagyták. Csak vigyázz, mert lehet olyan a lány , hogy utána te leszel a szar.

2021. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A horoszkópnak mi köze?
2021. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
56%
Hogyan értessem meg veled, hogy a saját tyúxaros életeddel foglalkozz?
2021. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hagyd békén, hadd élje az életét. Neked se tetszene, ha ő mondaná meg, mit csinálj.

Szerelmes, ez a szíve vágya. Nem lehet, és nem is szabad lebeszélni ilyenkor senkit!

Magától kell rájöjjön, hogy nem fog működni. Ennyi. Te meg foglalkozz a saját életeddel, már ha van egyáltalán.

A horoszkóp meg nem csak egy napjegyen áll. Ha kompatibilitást nézel, akkor a holdjegy a fontos, okoskám, nem a tiktok horoszkópos videók....

2021. júl. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És szerintem kicsit irigy vagy
2021. júl. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!