Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak nő, nyilas férfi. Mi...

Halak nő, nyilas férfi. Mi jellemzi a kettejük kapcsolatát?

Figyelt kérdés
Természetesen nem erre alapozom a kapcsolatunkat csak kíváncsi lennék a véleményekre. :)
2021. jún. 14. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez így kevés, a születési ábránk nem csak a napjegyből áll és szerintem egy kapcsolatnál fontos megnézni a hold, vénusz és mars jegyünket, azok mennyire passzolnak. :)
2021. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem tudom,

de az ő halak holdja az en nyilas holdamnak csak fajdalmat okozott


nezz egy vénusz és holdat te is

2021. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Astronet-szerelmi horoszkóp elemzőben meg tudod nézni:) De egyébként elég kemény lehet egy nyilassal halakként a súrlódások miatt,meg mert a nyilas szerintem nem az érzékenységről híres
2021. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a keleti asztrológia jobban bevált, mint a nyugati, így az alapján közelítem meg a kérdést.


Kb. március 6 után született halak : nyúl hava, előtte meg tigris hava.


December 6 előtti nyilas : disznó, utána patkány.


A disznó a nyulat és a tigrist is szereti, a patkány annyira nincs oda értük.

2021. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Nem egy vízöntő - skorpió, valamint halak - nyilas párost ismerek. Mindegyik disznó - tigris / disznó nyúl, mint kiderült. A nyugati szerint nem illenek össze, a keleti szerint viszont igen. Ugyanígy pl. a bak (I.) - mérleg (IX.) is tipikus a környezetemben.

2021. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én halak vagyok, párom nyilas. Azt kell, hogy mondjam, nagyon különbözőek vagyunk, mondhatni nem illünk össze. Tűz és víz vagyunk. 3 éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk során sok jó pillanatunk volt már, de nagyon sok rossz is. Nagyon nem egyszerű egy nyilas pasival, számukra minden csak fekete vagy fehér lehet, nincs köztes állapot. Nagyon oda kell rá figyelni, hogy ne mondj olyat, amivel annyira megbántod, hogy hetek múlva is ezt hallgasd vissza tőle. Persze én sem vagyok hibátlan, nekem is van egy elviselhetetlen természetem. De ezektől eltekintve szeretjük egymást és ezalatt az idő alatt jól kiismertük egymást. Inkább az elején volt nehezebb.

Egyébként már az elején tisztában voltunk vele, hogy nagyon különbözünk, de nem adtuk fel a reményt, hogy igenis működhet.

2021. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én nyilas nő vagyok és halak férfiakkal volt kapcsolatom. Nem illettünk össze. Nem tudom, a halak nő milyen, de a halak férfi nem egyenes, nem korrekt, konfliktuskerülő. Én annyiban tipikus nyilas vagyok, hogy nem szeretem a félrebeszélést, néha azt éreztem, hogy nem egy nyelvet beszélünk.
2022. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!