Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfinak és Rák nőnek...

Nyilas férfinak és Rák nőnek milyen kapcsolata lenne?

Figyelt kérdés

2017. dec. 20. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
A Ráknak sokszor vannak hangulatingadozásai, mivel hatással van rá a Hold, ugyanúgy, mint a tengerre dagály-apály értelemben. A Rák lételeme a család, a meleg otthon felépítése, a munka, a gyermekek nevelése. A Nyilas inkább csapongó. Sokáig nem nő be a feje lágya. Szereti a nőket, a szórakozást, magyarán élvhajhász, nem tud nyugodtan lenni a meleg családi fészekben, amiről a Rák álmodik. A Rák víz, a Nyilas tűz. Túl különbözőek, hogy hosszabb távon (egy életen át) meglegyenek egymás mellett. Az első időben ugyan a különbözőségük összetarthatja őket, a Nyilasnak tetszhet a Rák gondoskodó, odaadó viselkedése, de nem lesz elég neki, menni akar majd, mert a Nyilas igazi vadász.
2017. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Vagy pedig együtt maradnak, a Nyilas kihasználja, hogy a Rák mindent megteremt otthon (a Nyilas szereti amúgy a finom ételeket, meg a tiszta ruhát, rendes lakást, amiben neki már nem kell tevékenykedni), közben pedig titokban tovább halmozza az élvezeteket - máshol.
2017. dec. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

Most komolyan bedőlsz ennek a babonának, aminek semmilyen tudományos alapja sincs? Szerinted valakinek attól függ a jelleme, hogy egy nappal előbb vagy később született?

Ugyanolyan kapcsolatuk lehet, mint bármely más két embernek.

2017. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
80%
Kedves egyes válaszoló, én rák vagyok, férjem nyilas. Nem csapong ki, nem is nagyon társasági ember, szereti a családját és a gyerekeit. Az otthonunkhoz nagyon ragaszkodik, szépítgeti, építgeti a saját két kezével. Persze most lehet magyarázni, hogy biztosan az akszcendense vagy mije más, de én inkább azt hiszem, ez az egész csillagjegyesdi humbug.
2017. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fúúú nagyon gáz :/ ne is reménykedj
2017. dec. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Jó.
2017. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

A 4-es nagyon szerencsés. Az 1-es tökéletesen jellemezte a nyilast. Legalább is a környezetemben levő férfi nyilasokra ez teljesen igaz. Az is jellemző rá, hogy érdekből házasodik.

A fiú gyerekek többnyire később születnek 1-2 héttel. Én nem a születés, hanem a fogamzás idejét hoznám összefüggésbe a tulajdonságokkal.

2017. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

A 4-es nagyon szerencsés. Az 1-es tökéletesen jellemezte a nyilast,és a rákot is. A környezetemben levő férfi nyilasokra ez teljesen igaz. Az is jellemző rá, hogy érdekből házasodik. A környezetemben lévő rákoknak, viszont lételeme a család és az otthon.

A fiú gyerekek többnyire később születnek 1-2 héttel. Én nem a születés, hanem a fogamzás idejét hoznám összefüggésbe a tulajdonságokkal.

Amíg a rózsaszín köd el nem száll, valószínű jól meg lesznek.

2017. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Tényleg szerencsés a 4-es, az első válaszadó véleményével kell egyetértenem, rák nőként. A nyilas férfi állandóan menne, kell neki a nyüzsgés, a rák nő inkább otthonülő típus. Egy darabig működhet, ha mindketten próbálnak alkalmazkodni, de szerintem ekkora "élet- és gondolkodásmódváltásra" csak kevesen képesek.

22/N

2017. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Rak nőként, van mindenfele kapcsolatom nyilasokkal, legjobb barát, haver, évekig szerelme voltam egynek(egyoldalúan) volt akivel csak le fekudtem..tobbszor.

Jellemző a nyilasra a folytonos menes, de ha magamat nezem én is imadok menni nem birom ki hogy egyhelyben uljek, úgyhogy kar ráhúzni a rakokra ezt az oriasi nagy otthonülős szerepet! Nagyon szeretik a családjukat a nyilasok, bár eléggé sajátosan is fogjak fel a csalad témát! Sok közös volt azokkal a nyilasokkal akiket ismertem, szerettek jókat enni, menni, jókat szexelni, beszelgetni.... Ha szeretnek akkor ragaszkodnak nagyon hozzad! Lehet számítani a nyilasra minden tekintetben, én nagyon szeretem őket szamomra nagyon pozitiv jegy a néhai tulkapasaival együtt ami mindenkinek van!!!:-)))

21/n

2017. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!