Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán és Vízöntő ellentétei...

Oroszlán és Vízöntő ellentétei egymásnak?

Figyelt kérdés
2021. jún. 21. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Oppozícó, egymással szemben álló jegyek, tehát a képviselt tartalmuk poláris ellentétpár, és ami a lényeg, hogy közepén van az egyensúly.


Ott van például a Kos, és a szemben álló Mérleg.


Mars - Vénusz.


A Kos az "én", képviseli a cselekvő erőt, az önérvényesítést, a konfliktusok vállalását, ezzel szemben a Mérleg a "te", a latolgatás, kiegyenlítődésre való törekvés, a mások figyelembe vétele, a diplomácia. (Persze ennél jóval több a tartalom, csak a példa kedvéért ragadtam ki az említett tulajdonságokat.)


És ezen két archetípus harmónikus, együttes megélése maga az asszertivitás, amikor képviselem magam, de figyelembe veszem a környezetemet is, tehát sem agresszív, sem passzív nem vagyok.

2021. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azok.
2021. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az egymással szemben álló jegyek ellentétei és egyben kiegészítői egymásnak. Nem engedik egymást szélsőségessé válni.
2021. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak a személyes tapasztalatom tudom elmondani. Oroszlán vagyok és vízöntővel “áldott meg a sors”. Évek óta megy a se veled - se nélküled. Mindketten makacsak vagyunk, ettől “izgalmas” és szórakoztató tud lenni. Nem mondanám jó párosnak. De valamiért mégsem tudom elengedni. 😔😔
2021. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4 mint a szüleim. Több mint 50 éve...
2021. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen és össze is fejelnek rendesen.
2021. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Valamiért mukodik. Ket ilyen kapcsolatot ismerek ebben a felallassban. Jol megvannak. Osroszlan ferfi uralja a kapcsolatot nyilvan.
2021. aug. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A többség a születés nap szerint írt példákat ami nem sokat ér. Bennem megvan mindkettő amúgy és elég ellentétes. Nehéz össze hangolni
2022. febr. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi az a “születés nap”?
2022. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hogy hogy mi az a születésnap? hát a napjegyed te vakegér, hogy mikor van a születésnapod, akkor az alapján sorolod be magad, az asztrológiában meg csak egy égitest a sok közül.
2022. febr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!