Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit tegyek, ha a holdjegyem Rák?

Mit tegyek, ha a holdjegyem Rák?

Figyelt kérdés
Iszonyat érzékeny vagyok, mindenen megsértődök, kiakadok, vagy drámázok, még úgyis, hogy földelemű napjegyem van. Meg lehet valahogy változni?

2021. jún. 26. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Mi az a holdjegy, és mi köze van ehhez?
2021. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Ennek semmi köze a horoszkóphoz. Oka van annak, ha valaki ilyen. Főként a nevelésben keresendő. Az is lehet, hogy túlságosan kinyalták a feneked gyerekkorodban, de ez csak egy tipp, nem vagyok szakember.
2021. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

Meg lehet változtatni a jegyeket?



Amúgy, egyetértek az első kettő válaszolóval, nincs annyira köze hozzá, szerintem így születtél.

2021. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%

De, van köze hozzá. Főleg, hogy a rák az egyik legérzékenyebb jegy és a holdjegyűnk felelős az érzelmekért, hogy hogyan dolgozzuk fel/éljük meg őket. Nekem halak a holdjegyem, az is elég érzékeny.

Szerintem önismerettel lehet ezen dolgozni, illetve olvass utána a rák holdjegynek, miket írnak, mit tanácsolnak. Én is ezt csináltam és sikerül most már kezelnem a "túlérzékenységem".

2021. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 D-Mano ***** válasza:
91%

Hát, akkor szüless meg máskor, kedves kérdező. 🤷🏻‍♂️


Nem véletlen születtél ezzel a holdjeggyel: tanulni, tapasztalni valóid vannak általa. Összetettebb dolog ez annál, hogy itt a fórumon vagy egy weblapon érdemi tanácsot kaphatnál rá.

2021. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Mi a f#szom az a Holdjegy? CSILLAGJEGY!!!!! nem holdjegy!
2021. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Főleg itt gyakorin...:D ahol az összes ilyen kérdés alá feltétlen szükséges valakinek beírnia, hogy az egész egy hülyeség.
2021. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

6-os,


van napjegyünk, holdjegyünk, aszcendens, stb...

2021. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem gyerekkorodban kinyalhatták a feneked és megszoktad, hogy az van, amit te akarsz. Ha nem, akkor jön a hiszti.
2021. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Hörpintős válasza:
100%

Láthatod, hogy sokan annyira fejletlenek, hogy azt se tudják mi az a holdjegy. Egy ilyen fejletlen személytől ne várj segítséget vagy választ.

Hogy változol-e?

Igen.

Mindekivel történnek változások. Még sajnos akkor is ha nem akarja.

Ezekhez a változásokhoz sokkal több közük van az Istenhez, mint bárki is gondolná!

Éppen ez az idő változásának lényege.

Próbáld megélni és megjegyezni minél erősebben az életed minden pillanatát!

Ne feledd, az idő 8 kereke előbb-utóbb mindent és mindenkit ledarál.

Az életben mindenki és minden megváltozik.

Az állandóság csak átmeneti illúzió. Csak egyetlen állandó pont van az életben: Az, hogy végül meghalunk. Ez az élet drámája.

Ettől olyan érdekes! (már akinek, azoknak akik tudtak élni)


Éppen ezért ne csak létezz hanem élj is!

Éld végig amennyire csak tudod ezt az egyetlen életed!

Hogy amikor majd meghalsz ne kelljen azt sajnálnod, hogy mi mindenről maradtál le.

Mostantúl úgy harapj a szelet kenyérbe, mintha most harapnál utoljára, és úgy adj puszit édesanyádnak, mintha soha többé nem lenne alkalom.

Minden napot így élj életedben és meglátod, hogy csupa változás lesz az életed.

2021. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!