Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A bika nő, és a vízöntő férfi...

A bika nő, és a vízöntő férfi tényleg nem jön ki egymással?

Figyelt kérdés
Van egy vízöntő pasi akivel rengeteget msnezek, smsezek, még sosem taliztunk, de lehet, hogy nem is kéne, mert elég rossz dolgokat hallottam a vízöntő-bika kapcsolatokról, tudom most naív vagyok, hogy ilyet kérdeztem de léccy ne szóljatok be, én csak tapasztalatokat szeretnék hallani.
2010. aug. 26. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt inkább a horoszkópos kategóriába kellett volna írni.

Egyébként a kérdésre válaszolva, én Bika lány vagyok és kijövök a Vízöntő fiúkkal, bár nincs közöttünk különösebb kapcsolat, de nem kell mindenkit egy kalap alá venni, talizz vele nyugodtan és majd meglátod, milyen!

2010. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

istenem most tényleg ezen múlik hogy összejössz vele vagy nem...?

egyáltalán miköze van annak ahhoz hogy ki mikor született, milyen személyiség lesz..

2010. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tudom a nem mennyire számít, de én vízöntő nő vagyok, a húgom pedig bika nő. ha nem lennénk testvérek, valószínűleg nagyon utálnánk egymást! Sok a veszekedés, mindent teljesen máshogy gondolunk és csinálunk.
2010. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Áh,tényleg nagyon rossz párosítás.Én is Vízöntő vagyok,de rühellem a Bikákat,nincs kivétel.
2010. aug. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!