Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Bak csillagjegy leírása...

A Bak csillagjegy leírása miért ilyen unalmas?

Figyelt kérdés
Mindig csak azt látom leírva, hogy praktikus, fegyelmezett, munkamániás, csendes, utál szocializálódni, kimozdulni, hideg, érzelemmentes, nincs humora, pesszimista… semmi pozitív tulajdonság, és ez engem eléggé zavar Bakként.

2021. júl. 7. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Volt egy ilyen bak ismerősöm, de minden bak más és más. Nem muszáj mindig olyannak lenni mint ami le van írva a csillagjegyhez. Az én anyám is bak és teljesen normális meg kedves, van humora.
2021. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Mert a hülyeség valakit a csillagjegye alapján bekategorizálni, semmit nem jelent, nem az fogja meghatározni milyen ember vagy.


(Amúgy mielőtt bárki kérdezni hogy ha hülyeségnek tartom, minek olvasom a kérdést, annak itt a válasz: véletlen rákkattinttam)

2021. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

A jegyek általános leírása eltúlzott, archetipikus ábrázolás, amely bemutatja a világ működésének egy szegletét. Nem arra utal, hogy ha egy embernek bak a napjegye, akkor a teljes személyisége olyan, mint a bak archetípus.


Fontos, hogy nem csak egy jegyed van, hanem több jegy, több bolygó, több ház és több fényszög alkotja a születési alapenergiádat, amire hatással van a neveltetés, szocializáció és minden tapasztalat, élmény, amit az életed során átélsz.


Az a kijelentés, hogy "bak vagyok" a bulvármédia találmánya. Senki nem egy jegy.


Itt találsz erről bővebben infót:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLs5QVUNQaId0Rbd5kLoua..

2021. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez butaság. Nekem van több Bak ismerősöm és imádnak utazni, szép helyekre járni főleg a párjukkal és a családjukkal, barátaikkal. Akár külföldre is szeretnek utazni, de belföldön is szívesen mennek erre-arra. Bulizni is szeretnek járni általában nagy társaságban vannak. Szerintem ez nem igaz.
2021. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Gondolj arra, hogy ha szar szakmunkásba jártál, akkor minden unalmas. Ez majd megnyugtat a csillagjegyek olvasgatása közben.
2021. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy számít még a hold és az aszcendens is, de attól még ezeket a jellemzőket írják mindenhova. Amúgy én sem vettem észre ezeket más Bak ismerőseimen sem.
2021. júl. 7. 13:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok bak ismerősöm, barátom van és van egyfajta fanyar humoruk. Sőt, szocializálódnak is, de inkább úgy látom, a 3-4 fős csapatot szeretik, a nagyobb összejöveteleket nem, a minőségi beszélgetéseket szeretik. Kimozdulnak, van róluk tengerpartos kép is. Szerintem nem unalmasak.
2021. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én rák vagyok, de egyáltalán nem hiszek ebbe. Azt se tudom milyen a bak. :D Ne higyj ezekben kérdező (főleg, hogy csak leírás alapján alkotsz róluk véleményt).
2021. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Topi40 válasza:
Bak vagyok, es amit leirtak a horoszkopomban nagyvonalakban igaz, akarhogy nezem, nehezen kezdek bele uj kapcsolatepitesekbe, az uj dolgokat nehezen fogadom el, sikerre ehes vagyok, es rendkivul fontos az anyagi biztonsag szamomra, hatalommania kinel hogy jelentkezik, nalam parkapcsolatban volt ez a mania ami a veget jelentette a kapcsolatnak, rendkivul rideg, zarkozott vagyok, de probalok ezeknek ellenallni, sikerrel. Nem minden bak bunko, egyhangu, nekem pl jo a humorom meg egyebek, de viszont rendkivul pesszimista nezeteim vannak🤷‍♂️
2021. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!