Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek ez Vízöntő nyaklánc?

Szerintetek ez Vízöntő nyaklánc?

Figyelt kérdés

Ez az oldala a kancsó

[link]


Ez az oldala meg a víz

[link]

[link]


Ti is így látjátok?



2021. júl. 7. 16:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Értem amit mondasz es szerintem is minden ember különböző. De pont ezért mondom, hogy amíg csak a napjegyre gondolunk az asztrologian belül akkor semmi értelme nem lesz. Mert nem minden bika ugyanolyan es stb. De a teljes születési képletünk ennél sokkal összetettebb. A “fő 3-as” a napjegy, holdjegy es aszcendens. De ezen felül is még sok minden befolyásol minket. A leírások a jegyekről igazából az , hogy milyen energiákat képviselnek es ezek befolyással vannak az egyénre. Nekem sokat segített, saját magam megértésében is. Persze nem veszem annyira véresen komolyan es nem utalok valakit csak azért mert skorpió pl. De remek önismereti eszköz, azért szeretik sokan.
2021. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem
2021. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sima pergamen, lehet rágravíroztatott valami számára fontos szöveget.
2021. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hányszor teszed még fel ugyanazt a kérdést???

Itt már megválaszolták amúgy is..

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszk..

2021. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez inkább egy darab száraz Raviolli tészta (vagy mi a neve). :'D
2021. aug. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!