Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a nyilas horoszkóppal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Én nyilas vagyok. Nagyon okos, értelmes, humoros és jó szívű ember vagyok.
2021. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
49%

Kétféle szemszögről is tudok írni.

Egyik legjobb barátnőm, és a párom is nyilas.

Barátnőmmel jól kijövünk, bár van néhány személyiségjegye amivel én nagyon nem tudok azonosuni, pl a túlzott tervezés, hirtelen haragú, szigorúság, iszonyatosan komolyan veszi a pénzügyeket, 30 forintokkal el kell számolnunk egymással, ez viszont lehet neveltetésbeli különbség is részben. De nagyon okos, intelligens, kedves, odaadó és jó barát.

Párom is hirtelen haragú, iszonyat nehéz kicsikarni belőe egy bocsánatkérést, és nehezére esik az elköteleződés, az elején nagyon nem akart közel engedni magához, mostmár jó a helyzet de ehhez elég sok dolgon át kellett mennünk 5 év alatt. Ő is komolyan veszi a pénzügyeket, de nem annyira, mint a barátnőm, inkább csak szeret előre tervezni, spórol, nem szórja a pénzt feleslegesen, de nem zsugori. Ő is vicces, és nagyon inteligens, jókat lehet vele beszélgetni, kreatív, mindenre nyitott és minden érdekli.


Egyébként szerintem valami biztos van a horoszkópokban, de nagyban hozzájárulhat az, hogy az ember milyen közegben nőtt fel. Én például halak vagyok, bármilyen horoszkópot vagy véleményt olvastam, mindenhol azt írják hogy a nyilas-halak minden tekintetben a legrosszabb párosítás, mégis párommal 5 éve együtt vagyunk, barátnőmmel pedig lassan 20 éve vagyunk elválaszthatatlanok, és igazából mindkettőjükkel egy kezemen meg tudnám számolni hány igazán nagy konfliktusunk volt.

2021. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
A pénzügyeket minden felelős felnőtt ember komolyan veszi, ez nem horoszkóp függő.
2021. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

#2 nyilas vagyok, nem számolok el az utolsó fillérig, sőt akkor is adakozok, amikor már össze kéne húzni a nadrágot, mert szeretek másokon segíteni. Nem vagyok hirtelen haragú, sőt lassan forrok fel, és nagyon fontos számomra a bocsánatkérés akár tőlem, akár mástól kell, hogy jöjjön. Ezek nem horoszkóp függő viselkedések - mert ezek nem tulajdonságok -, hanem ahogy írtad, a közeg és tapasztalatok alakítják.

A többi már inkább tullajdonság, azokban magamra ismertem.

2021. aug. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nyilas egyforma
2021. aug. 26. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Ismét bebizonyosodott, hogy a horoszkóp hülyeség
2021. aug. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A horoszkóp kifejezés nem egyenlő a zodiákus jegy kifejezéssel. A nyilas egy zodiákus jegy, nem horoszkóp. A bulvármédia rosszul használja, mert ők nem arra mennek, hogy bármi értéket átadjanak, hanem hogy minél több pénzt keressenek.


Horoszkóp = [link]

2021. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

2-esnek csak annyit, hogy jó lehet(ne) az a nyilas-halak párosítás, csak az a baj, hogy a halak nem őszinte, szeret játszmázni és titkolózni, szereti hátba támadni az embert. Nem tudni mit tervez, mik a céljai. A nyilas meg szeret képben lenni, nem kijátszani a másikat, hanem együtt közösen jó irányba haladni, jól csinálni mindent, ehhez pedig nagyon fontosak a nyílt lapok és az őszinteség. A halak egyszerűen lutri, nem megbízható.


A nyilasok meg valóban hirtelen dühbe jönnek, de csak akkor ha annyira triviális egyszerű dolgot komplikálnak túl mások, vagy annyira elképesztő szemétséget tesznek ellenük.... De ezek nem hosszútávúak, és a nyilas megbocsát, meg nem az ellenkezés a célja, hanem hogy menjenek már egyszerűen, logikusan, vagy épp korrekten a dolgok.... Szóval érdemes a nyilasra odafigyelni, még akkor is, ha iszonyú bénán fejezi is ezt ki!

2021. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 De La Cruse ***** válasza:
Azt, hogy a horoszkóp szerint te akarsz élni és nem arról szól, hogy valójában milyen vagy.
2021. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyilas no vagyok, Halak ferfiba szerelmes. Lehet, hogy igaz, szeret titkolozni, jatszmazni…még nem ismerem annyira, nem tudom…igaz: nem tudni mit tervez, mik a celjai. De o se tudja. O mondta!

A Halak lutri, nem megbizhato… van benne valami. De ettol olyan izgalmas…

2022. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!