Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A régi öregeknek hogy néznek...

A régi öregeknek hogy néznek horoszkópot?

Figyelt kérdés

Én is pár éve tudtam meg, hogy anno kb évente 1-2x írták össze a gyerekeket és kb mindenki egy helyre esett így függetlenül attól, hogy akár 1 év is volt köztük.

Mert ugye még vannak ilyen élő emberek is.


2021. aug. 31. 21:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan hogy egy helyre írták fel őket?
2021. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Vagy valami hiba történhetett, vagy csak akkora véletlen történt, hogy mindenki pont abba az egybe esett bele. Mivel csak 12 csillagjegy van (mármint abban amit mi európaiak használunk) így a körülbelül 7 milliárdos népességnek jelentős része osztozik ugyan azon a jegyen. Tehát matematikai alapon meg van rá az esély, hogy minden megkérdezett egy kategóriába tartozzon.
2021. szept. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

#2

A kérdező nem a bulvármédia napok szerinti kamuhoroszkópjára kérdez rá, hanem az óra-perces pontosságú születési horoszkóp ábra kiszámítására, ami nem egy jegyből áll és nem napok szerint van felosztva.


Én még nem hallottam erről és nem is találkoztam ilyennel, pedig 4 éve tanulom az asztrológiát. Lehet, hogy csak mert nem volt még olyan idős ismerősöm/kliensem. Tudsz mondani egy dátum-intervallumot, hogy tudomásod szerint mikor csinálták ezt a múltban?

2021. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
1. Mindenhol megvolt melyik időszakba írják össze a gyerekeket, nem így mentek a papírmunkák mint manapság, tehát x városba minden évbe x-y időig voltak ott azt akkor írták be, hogy akkor született, addig nem voltak papírjai mondhatni.
2021. szept. 1. 14:27
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

De mikor volt ilyen??? Konkrét időszakot szeretnénk hallani. Az, hogy annó lehet bármikor. :D

Így nincs elég súlya a mondandódnak, ha nem tudod alátámasztani.

2021. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Fene se tudja évszámilag, nagyapám volt a legfiatalabb aki erről mesélt xd, hogy kb az ő nagyapjuk dédnagyapjuk idejében így ment meg 1x valami miatt el is maradt..
2021. szept. 1. 15:02
 7/20 A kérdező kommentje:
Merthogy mikor mondta meghalt valami ilyen emberke vagy mivolt.
2021. szept. 1. 15:02
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
"1-2x írták össze a gyerekeket és kb mindenki egy helyre esett, merthogy mikor mondta meghalt valami ilyen emberke vagy mivolt." What???
2021. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet érteni azon, hogy évente kb 1x mentek x helyre felíni a gyerekeket és akkor született mind, ennél egyszerűbben nem lehet leírni.
2021. szept. 1. 16:10
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Értem, és az anyjuk sem tudta megmondani a gyereknek mikor születtek. És addig amíg nem voltak felírva az "x helyen" meg sem születtek, da ahogy felírták őket megszülettek. LOL
2021. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!