Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek Skorpió lányok ...

Szerintetek Skorpió lányok empatikusak?

Figyelt kérdés
2021. szept. 10. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Melyik, skorpió napjegyű személyről beszélünk? Tudod, van köztük ilyen is, olyan is.

---

Remélem, nem te vagy az az egybites kérdező, aki az utóbbi időben rendszeresen tanúbizoynságát teszi annak, hogy képtelen differenciálan gondolkodni.

2021. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Vadak és szexik.
2021. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Akiket ismerek, azok igen. Én is skori vagyok, empatikus is, csak akkor nem, ha az illető nagyon durván megbánt. Akkor bosszút állok, ha nem teszi jóvá, és nem sajnálom meg.
2021. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
A vízjegyek mind empatikusak, de a skorpió esetében nem feltétlenül az a cél, hogy ezt segítségnyújtásra használja. Egyszerűen csak ráérez mások gyenge pontjára. Ha ezt jól használja, kiváló terapeuta lehet belőle. Ha negatívan, akkor pedig kiváló manipulátor.
2021. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az empatikus lányok empatikusak.
2021. szept. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem nagyon empatikusak!

Saját példa: Jártam edzeni egy konditerembe, ahol egy skorpió csaj volt a recepciós, aki mellesleg atom jó nő volt, edzett kerek popsi, nagy mellek. Akkoriban már fél éve nem volt barátnőm, ami amúgy köztudott volt. A csajszi látta rajtam, hogy minden lány után néztem szinte, és egyértelmű volt, hogy már nagyon kanos voltam és kefélni akartam.

Elkezdtem vele beszélgetni, egyre jobban mentünk bele a "felnőttesebb" témákba.

Olyan szinten belemerültünk, hogy egyik este rámírt, hogy mi csinálok és átjött.

Na ez a tünemény még aznap este úgy leszopott, hogy azóta is emlegetem. Ilyet még egy csaj sem nyújtott nekem.

Gondolom megsajnált és érezte, hogy már nagyon dugnék. Sajnos őt csak egyszer húztam meg, de mai napig eszembe jut milyen odaadó szex terén.

2021. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen, nagyon mély érzelmi világuk van, kivétellel nem is találkoztam.
2021. szept. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gergelice16 ***** válasza:
28%
A skorpió király jól néz ki, szóval gondolom a lányai is azok
2021. szept. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Empatikusak de nem fogják mutatni.
2021. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
10-Legalább azt tudjuk, hogy nem volt nála magasan a léc :D
2021. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!