Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak lány Rák fiú jó párosítás?

Halak lány Rák fiú jó párosítás?

Figyelt kérdés
Én vagyok a Halak lány Szűz aszcendenssel, most ismerkedem először Rák jegyű fiúval, nagyon szimpatikus és figyelmes, csak kissé félénknek érzem. Nagyon élvezem a vele való minőségi időtöltést, az éjszakába nyúló beszélgetéseket, de egy kézfogásnál tovább még nem jutottunk, sajnos én nem vagyok egy kezdeményező típus, így nem tudom, hogyan lehetne belendíteni a kapcsolatot.

2021. szept. 13. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt Halak barátnőm, nagy szerelem volt, sajnos már nem vagyunk jóban, de még most is sokat gondolok rá.
2021. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Elméletileg halak rák, horoszkóp nagyon jó párosítás. igaz én rák lány vagyok és volt egy halak barátom. Hasonlóan vagyok vele mint az 1es válaszoló. Nagyon nagy szerelem volt, de valamiért nekünk nem tartott túl sokáig. Pár év aztán nagy kellesz is meg nem is hozzá állással vége lett sajnos.
2021. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Halak férfiként rák nővel éltem át a legmélyebb érzelmeket, bár nem volt igazi kapcsolat, inkább barátság. De az tény, hogy nagyon hasonló lelki alkat a kettő és egymás gondolatait fejezik be.
2021. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Miért hisztek ilyenekbe?XDD
2021. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

Hát, érdekes lesz.

Majd jól megcsipkedi az ollójával az uszonyt, aztán lesz nemulass!

2021. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó xdddd
2021. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
végignéztem egy pont ilyen felállású "kapcsolatot". két sunyi dög voltak, megérdemelték egymást :D mondom ezt halak holddal és rák aszcendenssel.
2021. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy jéghideg mit?
2021. dec. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"egy kézfogásnál tovább még nem jutottunk"

Búcsúzásnál öleld meg.

2022. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Tökéletes. Együtt előadhatjátok az under the sea című számot
2022. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!