Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán Nap, Szűz Hold és...

Oroszlán Nap, Szűz Hold és Szűz Vénusz, Oroszlán Merkúr és Mars a Skorpioban. Milyen személyiség?

Figyelt kérdés
Nőről van szo. Aszcendens talan Halak, de kérdéses.

2021. szept. 13. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
5%

Tényleg van olyan ember aki azt hiszi, hogy mindössze 12 de személyiségű ember van a világon?

Meg hogy a csillagok állása befolyásolhat bárkit is?

Azosztigen! :D

2021. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bálvány ***** válasza:

Kiszámoltam neked tudományosan!

Sikerorientált és becsvágyó, irányító, domina alkat. Ezt megtámasztja teátrális, parancsolgató kommunikációval, mert csak ő lehet a figyelem középpontjában.

A felszín alatt is manipulál, provokál. Bosszúálló típus, aki nem a győzelemig küzd, de az ellenség megalázásáig, teljes megsemmisítéséig. Az ágyban se merj ellenállni neki, mert szélsőséges, extrém, és rajtad éli ki perverzióit!

Hidegen, racionálisan kezeli az érzelmeket, nem lesz itt szó lobogó szerelemről, talán céljaihoz fel is használ téged.

Gyakorlatias, praktikus személyiség aki szereti a napi rutin nyújtotta biztonságot. Az ilyenek ordítanak, ha nem hajtod le a wc-ülőkét.

Ha az asc. véletlenül Kosba csúszik, akkor a nő maga az atombomba, de Halak esetén érzelmi hullámzásos mártír személyiséget is mutathat.

Ha meglátod ezt a nőt szerintem menekülj! Nehéz egy ilyen némbert megszelíditeni. Én pont ilyet keresek.

2021. szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy számolod még tudományos nem lessz.
2021. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdető, esetleg ismerd meg őket, mintsem hogy ilyennócsak számolgatással vesződnél.
2021. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!