Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » 1997.02.21 én születtem...

1997.02.21 én születtem 12:30-kor, férfi vagyok és az érdekel, hogy asztrológiailag milyen a személyiségem? Mit mondanak rám a különböző jegyek/asszcendens?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 03:04
 1/7 A kérdező kommentje:
A hely lemaradt, de Budapesten születtem.
2021. aug. 29. 03:05
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

„ Rák aszcendens: Hangulatváltozásait nehéz követni, mert nincs összefüggésben a külvilág eseményeivel. Bár gondolkodását, tetteit az érzései irányítják, mégis gyakorlatias és megbízható. Már gyermekkorában is felelősségteljesen viselkedett. Mindig a maga útját akarta járni, már gyermekként is, mert sosem keveredett botrányos, zűrös ügyekbe. Megérzései rendkívül erősek és nagyon bele tudja élni magát mások helyzetébe. Viszont csak akkor érzi jól magát, ha önt is irányítja valaki, ha van kire támaszkodnia, s főleg van, aki átvállalja a felelősséget, a döntéseket.


Nap a Halakban: A Jupiter jegyében a Nap jól érzi magát. Kedvezően hat az egyéniségére, tulajdonságaira. Rokonszenves, segítőkész, emberszerető egyénisége révén hamar meg tudja szerettetni magát a világgal. Érzékeny, becsületes, áldozat- és szolgálatkész. Akaratereje és önbizalma azonban gyenge, ezért szeret félrevonulni, magányosan dolgozni. Érzelmileg befolyásolható és olykor hajlamos a mártíromságra. Mások érdekét mindig a sajátja elé helyezi. Hagyja magát sodorni az árral. Gyakran érzi úgy: egyedül nem tud megbirkózni a feladatokkal. Általában többféle szakmai területtel is megpróbálkozik, és megeshet, hogy élete delén, vagy még később egyszerűen odahagyja szépen ívelő karrierjét, hogy valami egészen másba kezdjen – a szamárlétra legalján. Kitűnő képzelőtehetséggel áldotta meg az ég, így önálló alkotásra képes, de „mások bőrébe” is bele tud bújni, tehát előadóművészként, közéleti szereplőként is megállja a helyét. Képes látni a múltat, a jelent és a jövőt, rá tud hangolódni a művészetekre, a zenére, és ideális életfeltételeket teremt önmaga körül. Lelki érzékenysége révén alkalmas arra, hogy átvegye más emberek negatív kisugárzását, és telepatikusan befogadja a környezetében lévők szokásait, eszméit. Tökéletes médium. Egyébként vonzódik az ezotériához, a misztikus dolgokhoz. Minden vágya, hogy nyugodt, békés környezetben éljen, minél távolabb a zajtól, nyüzsgéstől, az emberektől. Csak olyan emberek között tud dolgozni, alkotni, akikhez valamilyen érzelmi szál is fűzi. Ha ez az hiányzik, akkor inkább egyedül oldja meg a feladatokat. Mivel nem túl gyakorlatias, mindenképpen szüksége van valakire, aki egyengeti az útját és lelki támaszt nyújt, amikor már éppen fel akarja adni az egészet. Szívesen gondoskodik másokról, de ezt a segítőkészségét gyakran ki is használja a környezete. A szerelem nagy dolgokra teszi képessé. Ha talál egy partnert, akkor teljesen ki akarja sajátítani. Mindent képes megtenni azért, aki szereti. Erotikus kisugárzása idős korára is megmarad. Diszharmonikus sugárzások esetén bizonytalanság és szétszórtság jellemzi. Kerül minden felelősséget, megbízhatatlan, érzelmeiben labilis. Állandó visszaigazolásra van szüksége, hiszékeny és becsapható.


Hold az Oroszlánban: A tüzes jegyben járó Hold furcsa kettősséget jelez: részben mélységesen érzelmes, másrészt viszont olyan erős a becsvágya, hogy még az érzelmeket is félre tudja tenni a karrier kedvéért. Öntudatos, nagylelkű. Erős tettvágy, vezetői hajlam és jó szervezőkészség jellemzi. Életében a szokásosnál fontosabb szerephez jut az anya, illetve az anyaság. Szeretteiről, gyermekeiről úgy gondoskodik, hogy közben akár a saját igényeit is háttérbe szorítja. Erős és gazdag érzelmi életet él. Kedvessége miatt széles körben népszerű, köztiszteletnek örvend. Feszült aspektusokhatására önhitté és önzővé válhat, és többnyire túlbecsüli saját képességeit. Senki felsőbbségét nem fogadja el, mindenáron uralni akarja a környezetét.


Merkúr a Vízöntőben: Ennek a Merkúr-állásnak természetes következménye az eredeti felfogás, a jó emberismeret és az emberszeretet. Gondolatai eredetiek, ötletesek, a hagyományostól merőben eltérőek, felszabadultak. Élvezi a függetlenséget, és minden helyzetben ki is harcolja magának. Az állandó keresés, megismerés hajtja, ezért nehezen éli meg a szellemi kielégülést. Vonzódik a világmegváltó gondolatokhoz, gyakran az idealizmus felé fordul. Diszharmonikus aspektusoknál elhamarkodottság, szétforgácsolódás, szétszórtság jellemző. A gondolatai extrémek és fanatikusak, tiltakozik minden korlátozás ellen.


Vénusz a Vízöntőben: A Vénusz e jegyben függetlenségre, önállóságra és eredetiségre törekszik. Legjellemzőbb tulajdonsága a közvetlenség és az őszinteség. Jóindulatú és segítőkész, ezért általában mindenki kedveli, bár az igazsághoz tartozik, hogy mások véleményével nem sokat törődik. Vágyik a társaságra, egy odaadó partnerre, de fél a mélyebb érzelmektől. A kötöttséget - így a házasságot is - nehezen tűri. Rossz sugárzások esetén kihívó és tiszteletlen. Nem hajlandó alkalmazkodni, hajlamos az extravaganciára és a szexuális kilengésekre.


Mars a Mérlegben: Mivel a Mérleg a szerelem, a harmónia és a jó emberi kapcsolatok iránti szükséglet képviselője, a Mars e jegyben nehezen tudja kifejteni a hatását. A tüzes lángolás inkább izzó parázzsá szelídül. De azért tud égetni. Megnyerő modora, vonzó külseje révén hamar belopja magát az emberek szívébe. Sok szerelmi élményben van része. Mivel a Mérleg a szerelembe szerelmes, gyakran lobban lángra a szíve az első látásra. Az ilyen fellángolások azonban általában csalódással végződnek. Negatív aspektusoknál vállalkozásaiban balszerencsés, kalandjai botrányba fulladnak. A kompromisszum mindenáron való keresése gerinctelenné teszi.


Jupiter a Vízöntőben: Eredeti egyéniség, valamivel mindig kilóg a nagy átlagból. Optimista, hisz abban, hogy a jövőben minden jóra fordulhat. Bízik a törvény erejében, ennek érdekében komoly áldozatokra képes. Idealista, amíg nagy csalódás nem éri. Hitének alapja a szabadság, egyenlőség, testvériség. Világmegváltó tervei vannak, és lelkesen tudja eszméit képviselni. Független, nagyvonalú, optimista életfelfogású, haladó gondolkodású és emberszerető. Fejlett az igazságérzete, és mindent elkövet, hogy a jogtalanságot kiderítse, megszüntesse. Kedveli a művészeteket és a tudományt, mindig új utakat keres, igazi úttörő alkat. Sok időt, energiát és ha anyagi helyzete engedi, akkor pénzt is áldoz mások boldogulására, jótékonyságra.


Szaturnusz a Kosban: A bolygó hatása csökkent erővel érvényesül ebben a jegyben, nem tudja hozni lényegét, az óvatosságot és a türelmet. Ön meglehetősen határozott, törekvő, mindig kitart célja mellett, nem adja föl. Nehezen tűri az ellentmondást, akaratának és tevékenységének korlátozását. Vágyait és szándékait nyíltan felvállalja. Ha sportol, kitartása és vasakarata a dobogó felső fokára juttatja.


Uránusz a Vízöntőben: Az Uránusz jellegzetességei tökéletesen érvényre jutnak. Eredetiség, találékonyság, éles értelem, gyakran zsenialitás, nagy önállóság, szabad és szárnyaló szellem a jellemzője. A függetlenség és a szabadság az ön számára elsődleges. Szívesen segít másokon, karitatív munkát végez, sőt igyekszik minél nagyobb csapatot szervezni maga köré hasonló gondolkodásúakból. Diszharmonikus aspektusoknál könnyen válik saját rögeszméinek rabjává.


Neptunusz a Bakban: Józan gondolkodású, széles látókörű, általában lelki-szellemi törekvések jellemzik. Összefogottsága érzelmi és lelki dolgokban nyilvánul meg. Az élet egyét területein, főleg a hétköznapokban határozatlan, és ez nagyon zavarja. Gyakran lesz úrrá hangulatán a búskomorság.


Plútó a Nyilasban: A Plútó 1995-ben lépett e jelbe, de az azóta született korosztály még nem nőtt fel, így a bolygó jellemző hatásai sem igazán állapíthatóak meg. Valószínűsíthető, hogy hittel átitatva keresi az értelmet és az új tapasztalatokat. Megvan a képessége önmaga és a külvilág megváltoztatására, teszi ezt derűsen, lelkesen, elfogulatlanul, nagy szabadságszeretettel.“


[link]

2021. aug. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Nap: halak

Hold: oroszlán

Aszcendens: Rák

Aszcendens uralkodó Hold: oroszlán


Ezen kívül van 4 planétád a vízöntőben, így ez a jegy is fontos lehet.


Röviden ezeknek a jegyeknek a jellemzőit érdemes megvizsgálnod, hogy mennyire érzed magadénak:

halak, rák, oroszlán, vízöntő


Ez az első lépés.

2021. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem minden rendben van és rendben is lesz. Vigyázz a pénzedre, ápold a kapcsolatod a partnereddel, bánj jól a rokonaiddal és ismerősiddel. Tölts sok időt a gyerekeiddel (majdani). Azt csináld, amit szeretsz és amit jól megfizetnek. Legyél érdeklődő, tanulj nyelveket és keríts időt a pihenésre is. Ahogy idősebb leszel, egyre több időt tölts az egészséged megőrzésével. Most elég ha sportolsz és odafigyelsz arra, hogy mit eszel.
2021. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ha kérdésemmel valakit kiakasztottam, voltám egyszer egy rendes elemzésen ami asztrológusnál volt, kaptam is jegyzetet, és persze fizettem a szolgáltatásért, de csak itt láttma pár kérdést erről elég jónak tűnő válaszokkal, így gondoltam én is megkérdezem..., de úgy látom még sem kellet volna...


AZok akik tényleg itt asztrológusok... persze nem várok ingyen elemzést tudom ez hogy megy meg mennyibe kerül, de volt már olyan kérdés, ahol segítettek, ezért gondoltam az ötletet, de mind1...

2021. aug. 30. 22:30
 6/7 A kérdező kommentje:

Még egy dolog... Mindenki abban hisz amiben akar, de az biztos hogy ne az EZO.TV, Asztro Show meg nem tudom én milyen TV jósműsorok színvonalát képzelje el. Az asztrológiát 2 évig minimum, de hallottam már 4 évről is, tanulják, és akiket érdekel és jobban belemerül azért ez egy önképet szerintem, jól tud adni az adott illetőről. Nem mondom hogy 100%-osan hiszek benne, szóról szóra, de mondjuk úgy hogy érdekes. Voltak vele kapcsolatban olyan élményeim ami miatt ezt gondolom.

Jah és az asztrológia nem igazán jóslás, inkább sorselemzés, vagy nevezhetjük egy Önismereti képnek is.


Sosem telefonáltam be ilyen műsorokba, sok asztrológust lehet találni a neten akikhez tényleg lehet menni, és normális neve van, nem valami olyan mint ezekben a műsorokban volt anno. :D


Tényleg rá bízom mindenkinek miben hisz, csak gondoltam leírom, hogy ne azt képzelje el ami a TV-ben megy, mert aki normálisan dolgozik ebben és/vagy tényleg tanulja ezt, az ilyen marhaságba sosem menne be.

2021. aug. 30. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha lebontanad 1-2 témára, hogy most mi érdekel, akkor válaszolok szívesen, de egy full radixot nem fogok csak úgy kielemezni, az sok energia.
2021. aug. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!