Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a születési...

Mit gondoltok a születési ábrámról? Szerintetek milyen ember lehetek?

Figyelt kérdés

1994.05.19. 16:20 Pécs


Kíváncsi vagyok, hogy csupán ennyi információból tippelgetve eltaláltok-e valamit. :)



2021. szept. 28. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Amatőr vagyok, de azért próbálok írni valamit dióhéjban. Lényeg, hogy kezeld fenntartással.

Fontos neked, hogy szélesítsd a tudásodat, és minél több infót szerezz más kultúrákról, vallásokról, filozófiáról, vagy bármiről, ami érdekel. Lényeg, hogy szélesítsd a tudásodat. Érdekel, hogy ugyanarról a dologról hogyan gondolkodnak mások. Szeretsz beszélgetni az álláspontjaidról, hogy mit gondolsz a világról, hogy miben hiszel. Mindezt úgy teszed, hogy a beszélgetőpartnereddel – bárki legyen is az – a harmóniára törekszel, és az igazságosságra, inkább kerülöd a konfliktust. Gyakran tapasztalhatod a másik felet túl nyomulósnak, agresszívnak.

Valahol törekszel a biztonságra, és a kényelemre, és előfordulhat, hogy ezt a kommunikáción keresztül kapod meg, vagy épp az információszerzésen keresztül, de az, hogy számodra ez kényelmet és biztonságot jelent a külvilágnak nem mutatod, esetleg csak páran, a hozzád legközelebb álló emberek tudják rólad.

A szabadidőddel, hobbijaiddal, önkifejezéseddel kapcsolatban lehet elég szigorú vagy – pl. kevés szabadidőt hagysz magadnak. A szabadidődet szereted otthon a családdal tölteni, és privátan – tehát olyan dolgokkal foglalkozhatsz szabadidődben, amit nem nagyon adsz ki másnak, nem publikus. Ilyen érdeklődési terület lehet pl a pszichológia, vagy valamilyen misztikus, titokzatos dolog, pl lehet szereted a krimiket, vagy thrillereket. Viszont a szabadidőddel kapcsolatban ellentmondásba keveredhetsz, mert egyedül is szeretnél lenni kicsit, ugyanakkor szükséged van egy társaságra, aminek a tagja lehetsz, és barátokra, és hogy ott legyél velük, vagy valamiben segíts nekik, beszélgess velük stb., és ebben fontos számodra a rendszeresség.

Előfordulhat, hogy a hivatásodban is használod a kommunikációt, tanulást és tanítást. Olyan helyen dolgozhatsz, ahol fontos a pontos, rendszeres, esetleg részletekbe menő kommunikáció, vagy tanulás, esetleg az információk analizálása rendezése, az empátia, és gondoskodás is. A munkád során sok emberrel kerülhetsz kapcsolatba. Pl ilyen a tanár, tanítónő, pszichológus, média valamilyen területe…

2021. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Így hogy azt sem tudni milyen nemű vagy és nincs semmilyen konkrét probléma, feladat, kérdéskör, amit keresnem kéne, elég nehéz eldöntenem, hogy mit írjak.
2021. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bálvány ***** válasza:
100%

Azért van a képletben pár érdekesség, amit profi szakemberrel kellene átbeszélned, nem itt kell csámcsogni róla.

Az apa karakterén, sorsán lenne mit kitárgyalni. (8. házban, fényszög Plutóval, Uránusszal, Neptunnal)

A szerelmi életedet is valahogy fel kellene túrbózni (Szaturnusz az 5. házban! Uralmi cserék a 4-essel, ami az apa háza? És Szaturnusz a Holddal szemben, hogy anyu is akadályozzon.)

2021. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak a Hold - Szaturnusz oppozíció érdekelne, de ezt neked kéne elmondanod, hogy mit jelent, mert nem találkoztam még vele sehol máshol.
2021. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bálvány ***** válasza:
100%

Gondolom jól tippeltem az anyával való kapcsolat problémát.

Itt is olvashatsz erről:

[link]

2021. szept. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
A Hold-Szaturnusz oppozíció engem is érdekel, ha valaki tud róla valamit, írjon!
2021. szept. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Ezoteria iránt érdeklődő egyén.
2021. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


A legtöbb dolgot eltaláltátok vagy minimum körülírtátok.

Az egyetlen, ami nem passzol az anyával való kapcsolat és, hogy a hold-szaturnusz szembenálláshoz alapból negatívan áltatok. Én ezt pozitívan élem meg.


Anyám nagyon erős anyagi és érzelmi háttér volt mialatt felnőttem. Nagyon jó példát és forrást jelentett, ami nélkül sehol nem tartanék. Szemben áll a halak szaturnuszommal az 5-ös házban, ami az én művészi oldalam. Ez úgy jelenik meg az életemben, hogy állandóan váltakozik az anyai mintából táplálkozó szűz értelmiségi oldalam és a halak jellegű művészi oldalam. Párhuzamosan igyekszem ezt a két oldalamat fejleszteni. Amikor az egyikben elfáradok, azt a másikban pihenem ki. Szóval ez a szembenállás nekem az egyik legnagyobb erőforrásom.


A szaturnusz nem csak korlátot jelenthet, hanem biztonságot, struktúrát, építkezést is. Sok helyen sajnos démonizálva van. Én annak a híve vagyok, hogy nincsenek negatív vagy pozitív állások a horoszkópban, hanem vannak dolgok, amelyeket valaki erőforrásként valaki pedig problémaforrásként él meg.

2021. szept. 29. 21:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én annak a híve vagyok, hogy nincsenek negatív vagy pozitív állások a horoszkópban, hanem vannak dolgok, amelyeket valaki erőforrásként valaki pedig problémaforrásként él meg."


Vagyis az a bizonyos ember, aki jól tudja hasznosítani a pofonokat, olyannak született, hogy neki ne fájjon annyira az, amibe valaki más simán bele is hal. Annak kell születnie, aki, hogy úgy élje meg, ahogy.

Tehát vannak negatív és pozitív állások, és ezek megélését csak az dönti el, hogy mi másból vagy még összerakva. A képlet többi részéből szerintem megmondható, hogy az egyén hogyan éli meg azt a nehéz fényszöget.

2021. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bálvány ***** válasza:

Szerintem.......

Hát igen, a kvadrátok és szembenállások kezelése nagy kihívás a legtöbbünk életében. Te megtanultál úgy egyensúlyozni, hogy profitáljon belőle a személyiséged. Ez nem mindannyiunknak sikerül.

Egy alacsonyabb szintű megélésnél ez egy belülről feszítő állás lenne. A Radix-ból szerintem sohasem lehet levonni olyan következtetést, hogy a benne jelzett kihívásokat tudja-e kezelni a szülött. Valaki talán csak az élete során tanulja meg.

2021. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!