Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen az élet egy skorpió...

Milyen az élet egy skorpió férfivel? Hogyan mutatják ki a szeretetüket?

Figyelt kérdés
2021. okt. 3. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk a családban kb. minden férfi skorpió. :)

Nem egyszerű esetek, uralkodni vágyó típusok, de a társukat nagyon szeretik, és nagyon ki tudják mutatni a szeretetet. Rengeteg öleléssel, csókkal, bújással, becézgetéssel. De szúrni is tudnak. :)

2021. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
96%
Nem egyszerű. A Párom skorpió. Nagyon oda tudja mondani a dolgokat, de ezt már megtanultam kezelni. Nagyon szeret, mindig kimutatja, igazán szerelmes tipus.😊
2021. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát volt párom ugyanolyan, mint ahogy az #1-es írta.

Annyival egészíteném ki, hogy kis sunyi, titkolózós és világfájdalmat eljátszó rohadék mellé még de azt nem biztos, hogy a horoszkópja teszi azzá :D

2021. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én pont az ellenkezőjét tapasztalom a párommal,az érzéseit nem mutatja ki könnyen, inkább rejtett módon közvetíti a szeretetét és végképp nem szereti a romantikus dolgokat,magától sosem ölelkezik velem, bújik hozzám stb..
2021. okt. 3. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Puzsér Róbert tökéletes példa rá, csak hogy el lehessen képzelni.


Én azt tapasztalom, hogy a Skorpió a szeretteivel szigorú, túlságosan félti őket, de nekik nem mutatja ki közvetlenül az érzelmes, törődő énjét. Inkább másoktól hallod vissza, hogy milyen nagyra tart téged, vagy mennyire szeret. Megvéd másokkal szemben, kiáll melletted, ha épp ott sem vagy és nem tudod megvédeni magad.

2021. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 peca1000 ***** válasza:
100%

Az előző feleségemmel (szintén skorpiò), szenvedélyes szexxel,romantikával és nagy megértéssel teli kapcsolat volt. 3 évet voltunk együtt.


A mostani (szűz), nagyon makacs, sokat veszekszünk, romantika, szex szinte nincs, 15 éve vagyunk együtt. Ha nincs veszekedés, szépen elvagyunk.


Próbálom irányítani, ő is engem, nem egyszerű.

2021. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Én amikor szerelmes vagyok, akkor úgymond belezuhanok a másikba. Kívül-belül a megszállottja leszek. Olyan számomra, mint valami drog. Szevedélyesen élvezni akarom a testének minden pontját, amikor szexelünk. Amikor beszélgetünk, akkor mélyen a szemébe révedve igyekszem megérteni a lelke legmélyét. Olyan ő számomra, mint egy nagyon mély tenger, amiben ha életem végéig úsznék lefelé, akkor sem érnék az aljára. Ha szakítunk, akkor nagyon fájdalmas kiúsznom a felszínre. Rengeteg idő, mire "leszokom" róla és visszakerülök a társadalomba.
2021. okt. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!